تعمیر و نگهداری راه های عشایری با همکاری وزارت راه و شهرسازی
1399/05/11

رئیس سازمان امور عشایر ایران به منظور گفتگو و تبادل نظر در خصوص پاره ای از موضوعات جامعه عشایری کشور بویژه نگهداری راه های عشایری با وزیر راه و شهرسازی دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی با حضور در وزارت راه و شهرسازی با محمد اسلامی در خصوص راه و نگهداری راه های عشایری گفتگو و تبادل نظر کرد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران و وزیر راه و شهرسازی در این دیدار بر ضرورت تعمیر و نگهداری راه های عشایری و همکاری های مشترک و دوجانبه در این خصوص تاکید کردند.

اختصاص قیر رایگان برای راه های عشایری از دیگر موضوعاتی بود که در نشست قندالی رئیس سازمان امور عشایر و اسلامی وزیر راه و شهرسازی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

در این دیدار که در دفتر وزیر برگزار شد، شاهپور علائی مقدم معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران و فضل خرم مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان حضور داشتند.

گفتنی است؛ 66 هزار کیلومتر راه دسترسی عشایری در کشور برای تردد جمعیت یک میلیون و 200 هزار نفری جامعه عشایری وجود دارد که مرمت و نگهداری این راه ها در طول سال به اعتبارات زیادی نیاز دارد.

تعداد مشاهده خبر1332 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal