عبور از بحران تامین، تدارک و مصرف کودهای کشاورزی در سال 97
1398/05/22

معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفت: از بحران تامین، تدارک و مصرف کودهای کشاورزی در سال 97 عبور کرده‌ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، مهندس عباس کشاورز در همایش سراسری آموزشی مدیریان استانی و ستادی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در تبریز، به بررسی وضعیت تامین، تدارک و توزیع و مصرف کودهای کشاورزی در سال 97 پرداخت و افزود: با تلاش این شرکت و مجموعه‌های مرتبط در وزارت جهادکشاورزی و صرف انرژی بسیار از شدت اولیه مشکلاتی که در سال 97 به وجود آمد کاسته شده است.

وی بر ضرورت توجه به اهمیت تناسب مصرف کودهای کشاورزی پرداخت و گفت: مصرف کود در ایران نسبت به بسیاری از کشورهای پیشرفته و حتی متوسط جهان در زمینه کشاورزی، بسیار کم است.

این مسوول، شرکت خدمات حمایتی کشاورزی را از افتخارات وزارت جهادکشاورزی دانست و بر اهمیت شفافیت مالی فعالیت‌های شرکت تاکید کرد.

وی این نکته را که در گزارش‌های اخیر بانک مرکزی هیچ گونه بدهکاری برای شرکت خدمات حمایتی کشاورزی منظور نشده است مهم دانسته و اعلام کرد که برای رفع مشکلات مالی شرکت در وزارت جهادکشاورزی تلاش ویژه‌ای انجام خواهد شد.

کشاورز با تقدیر از مدیریت شرکت به ویژه آقای مهندس حمید رسولی مدیرعامل و تشکر از همدلی، همکاری و آرامشی که در فضای تامین، تدارک و توزیع و مصرف کودهای کشاورزی حاکم است از مدیران شرکت خواستند که این فضای آرامش را مدیریت نموده و تداوم دهند.


تعداد مشاهده خبر32 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal