تاسیس سه صندوق شهرستانی حمایت از توسعه بخش کشاورزی در استان یزد
1398/05/14

مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان‌های بافق، بهاباد و خاتم در استان یزد با حضور عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، فرماندار، مسئولان محلی این شهرستان‌ها در استان یزد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی، جلسه مجمع عمومی مؤسس تشکیل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان‌های بافق، بهاباد و خاتم در استان یزد با حضور علیرضا اشرفی، عضو هیات مدیره و داریوش اعرابی، مدیر امور مجامع و نمایندگان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، فرمانداران شهرستان‌ها، سید جمال سجادی‌پور، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان یزد برگزار شد.

در این نشست علیرضا اشرفی عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی گفت: صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بهاباد در استان یزد با سرمایه حدود 25 میلیارد ریال با مشارکت 141 سهامدار، صندوق بافق با سرمایه حدود 33 میلیارد ریال با مشارکت 209 سهامدار و صندوق خاتم با سرمایه حدود 15 میلیارد ریال با مشارکت 89 سهامدار تشکیل شد.

گفتنی است؛ با تاسیس این سه صندوق، تعداد صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی در کشور به 135 صندوق و 65 صندوق شهرستانی رسید و بدین ترتیب استان یزد نیز دارای سه صندوق شهرستانی حمایت از توسعه بخش کشاورزی در شهرستان‌های خود شد.

در مجمع عمومی مؤسس این سه صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی اعضای هیات مدیره و بازرسان نیز انتخاب شدند همچنین اساسنامه و آیین‌نامه‌های داخلی به تصویب رسید.

تعداد مشاهده خبر89 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal