برگزاري مراسم راهپيمايي 22 بهمن ويژه روستائيان و عشاير در 4 هزار نقطه كشور
1391/11/21

جانشين كميته روستايي و عشايري ستاد دهه فجر انقلاب اسلامي گفت : چهار هزار نقطه در كشور براي برگزاري مراسم راهپيمايي 22 بهمن ويژه روستائيان و عشاير در كشور پيش بيني شده است.

علي اصغر هدايت نژاد در گفت و گو با ايرنا افزود : اين مراكز براي شركت پرشور روستائيان و عشاير در راهپيمايي 22 بهمن پيش بيني شده است تا بار ديگر پاسخ دندان شكني به تمامي توطئه هاي دشمنان بدهند.

وي اظهار داشت : برنامه ريزي براي اين ايام فرخنده در سطح خوبي انجام شد چنانكه در سطح 26 هزار روستا و منطقه عشايري با كمك شوراهاي اسلامي و دهياران ستادهاي روستايي و عشايري تشكيل و مسووليت اجراي برنامه ها را عهده دار شدند.

وي گفت : اين كميته ها برنامه متعددي در اين ايام تدارك ديدند كه از جمله آنها برگزاري مسابقات قرآن كشوري روستائيان و عشاير بود كه به مدت دو روز در مشهد برگزار شد.

وي افزود : در اين مسابقات كه در مرحله دهستان تا استاني 2500 نفر با هم رقابت كردند و در نهايت 95 نفر به مرحله كشوري آن راه يافتند.

وي اظهار داشت : برگزاري نشست ها ، همايش ها ، جشن ها و آيين هاي مختلف در هر منطقه بخشي ديگر از برنامه هاي اين كميته ها بود ضمن آنكه بالغ بر چهار هزار پروژه آموزشي ، فرهنگي ، توليدي ، اقتصادي و اجتماعي هم در حوزه روستايي و عشايري و كشاورزي در اين ايام بهره برداري شد.به گفته وي ، اثرات اين پروژه بر اين بخش ها بسيار ارزشمند و محسوس خواهد بود.

وي برگزاري مسابقات مختلف سراسري ميان دانش آموزان روستايي و عشايري از جمله مسابقه فرهنگي، علمي شهيد مصطفي خميني را از ديگر برنامه هاي اين ايام خواند.

وي گفت : برنامه ميهماني لاله ها هم در 18 هزار گلزار شهداي مناطق روستايي و عشايري همزمان با شهرها برگزار شد و مردم و مسوولان بار ديگر با امام راحل و مقام معظم رهبري و شهداي انقلاب و دفاع مقدس تجديد بيعت كردند.

وي در ادامه با اشاره به اهميت 22 بهمن امسال افزود : حضور مردم ، ادامه و استمرار آرمان هايي است كه امام راحل براي انقلاب ترسيم كرده است و بايد براي پيمان مجدد با اين آرمان ها و رهبر فرزانه انقلاب بار ديگر حضور گسترده تر و پرشورتر از هميشه در راهپيمايي 22 بهمن داشته باشيم.

تعداد مشاهده خبر6 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal