جشنواره دستاوردهای اشتغال و کارآفرینی زنان روستایی برگزار می‌شود
1392/07/09

جشنواره ريحانه بركت با شعار دستاوردهاي اشتغال و كارآفريني زنان روستايي و عشايري از 15 تا 23 مهرماه  سال جاري در فرهنگسراي رازي تهران برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي، خانم امين زاده مشاور وزير جهاد كشاورزي در امور زنان گفت: اين جشنواره با هدف بازاريابي دستاوردهاي زنان روستايي و عشايري برپا مي‌شود و براي عرضه اين دستاوردها 120 غرفه با كمك شهرداري منطقه 11 در فرهگسراي رازي و اقع در خيابان كارگر جنوبي پايين تر از ميدان قزوين عرضه مي‌شود.

وي افزود: در برپايي اين جشنواره، نهادها و ارگان هايي همچون مركز جامع توانمندسازي زنان و خانواده ،مركز امور زنان رياست جمهوري، وزارت كار، كانون زنان بازرگان ايران، صدا و سيما، شهرداري تهران و سازمان ميراث فرهنگي با وزارت جهاد كشاورزي همكاري مي‌كنند.

امين زاده، اين جشنواره را فرصتي براي آشنايي و ارتباط ميان زنان بازرگان كشور با دستاوردهاي زنان روستايي و عشاير و فروش اين محصولات در داخل وخارج از كشور عنوان كرد.

وي ادامه داد: دفترا مور زنان روستايي و عشايري بر فروش و مبادلات دستاوردهاي زنان روستايي و عشايري نظارت خواهد داشت.

گفتني است: افتتاحيه جشنواره همزمان با سالگرد ازدواج حضرت علي (ع) و حضرت زهرا (س) آغاز و اختتاميه آن مصادف با 15 اكتبر روز جهاني زن روستاي است.

تعداد مشاهده خبر35 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal