وزير جهاد كشاورزي از چند طرح توليدي و مزارع برنج آستانه اشرفيه بازديد كرد
1390/04/22

وزير جهاد كشاورزي در ادامه سفر يك روزه خود به گيلان با حضور در يكي از باغ هاي كشت بادام زميني در آستانه اشرفيه؛ از نزديك با چگونگي كشت، توليد و مشكلات اين محصول كشاورزي آشنا شد.  به گزارش ايرنا، ""صادق خليليان "" در جريان اين بازديد چند ساعته و گفت وگو با كارشناسان و كشاورزان از نزديك با توانمندي ها و استعدادهاي كشاورزي شهرستان آستانه اشرفيه و بندركياشهر آشنا شد. وزير جهاد كشاورزي در ادامه اين سفر از طرح توليد لاين هاي اميد بخش برنج در منطقه محسن آباد پائين بخش بندركياشهر اين شهرستان نيز ديدن كرد.

خليليان همچنين در سفر به آستانه اشرفيه از چند طرح توليد و پرورش ماهيان خاوياري در بندركياشهر اين منطقه بازديد كرد. به گزارش ايرنا، در بازديد وزير جهاد كشاورزي از طرح هاي كشاورزي در شهرستان آستانه اشرفيه؛ فرماندار و نماينده مردم اين شهرستان در مجلس شوراي اسلامي به بيان مسائل و توانمندي هاي كشاورزي در اين منطقه پرداخته و خواستار حمايت هر چه بيشتر از فعاليت هاي كشاورزي شدند.

شهرستان آستانه اشرفيه در شرق گيلان با داشتن 23 هزار و 500 هكتار از اراضي زيركشت برنج، دوهزار و 500 هكتار از باغ هي بادام زميني و پنج هزار هكتار از باغات مختلف صيفي كاري و ديگر محصولات كشاورزي؛ يكي از قطب هاي مهم كشاورزي استان گيلان به شمار مي رود.

تعداد مشاهده خبر6 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal