برترين‌هاي قرآني حوزه مركزي وزارت جهادكشاورزي معرفي شدند
1388/06/01

بيست‌ويكمين دوره مسابقات مقدماتي حوزه مركزي وزارت جهادكشاورزي به همت اداره كل آموزش عقيدتي حوزه نمايندگي ولي‌فقيه در وزارت جهادكشاورزي اواخر مردادماه سال جاري برگزار شد.

حسين بيات مسوول برگزار‌كننده اين دوره از مسابقات در گفت و گو با خبرنگار پيام جهادكشاورزي اظهار داشت: براساس برنامه سالانه، اين دوره كه بيست و يكمين دوره مسابقات مقدماتي قرآن كريم است با فراخواني در سطح تشكيلات ستادي آغاز و در 27 مردادماه سالجاري مسابقات با حضور بيش از 220 نفر در رشته‌هاي قرائت برادران حفظ، تفسير و ترتيل خواهران و برادران در ميان خواهران و برادران پرسنل و فرزندان پرسنل با شرايط از پيش‌ تعيين شده برگزار شد.

بيات در ادامه افزود: داوران اين دوره از سازمان مركزي دارالقرآن كشور دعوت شدند و نفرات برتر اين دوره به مسابقات كشوري وزارت جهادكشاورزي كه در ماه‌هاي مهر و آبان در شيراز و مشهد مقدس برگزار خواهد شد به رقابت خواهند پرداخت

وي در پايان اسامي نفرات برتر اين دوره از مسابقات را به شرح زير اعلام كرد:

 

اسامي نفرات برتر (اول تا سوم) بيست و يكمين دوره مسابقات مقدماتي قرآن كريم در رشته‌هاي حفظ، قرائت، ترتيل و تفسير

 

نفرات برتر رشته حفظ خواهران و فرزندان دختر

رديف

نام

محل اشتغال همكار

1

سارا زالي

موسسه رازي

2

فائزه كلانتري

جهاد توسعه منابع آب

3

يگانه شاوردي

اصلاح نژاد دام

 

نفرات برتر رشته ترتيل خواهران و فرزندان دختر

رديف

نام

محل اشتغال همكار

1

اعظم عباس‌نژاد

جهاد زمزم

2

مريم رزمجو

موسسه رازي

3

ثمين پاك‌نژاد

شركت پشتيباني امور دام

 

نفرات برتر رشته قرائت فرزندان ذكور

رديف

نام

محل اشتغال همكار

1

مهدي پاشائي

امور عشاير

2

حامد كلانتري

جهاد توسعه منابع آب

3

محمد مصطفي ولايتي

موسسه تحقيقات علوم دامي

نفرات برتر رشته قرائت برادران

رديف

نام

محل اشتغال همكار

1

روح‌ا... شاهدي

موسسه رازي

2

حسين عسگري

موسسه رازي

3

حسن نظريان

مركز آموزش عالي امام خميني

 

نفرات برتر رشته حفظ فرزندان ذكور (5 جزء)

رديف

نام

محل اشتغال همكار

1

احسان ذاكري

پژوهشكده مهندسي

2

سجاد زارع

پشتيباني گيلان

 

نفرات برتر رشته حفظ برادران (يك جزء)

رديف

نام

محل اشتغال همكار

1

سيدمهدي موسوي

مركز آموزش عالي امام‌خميني

2

علي‌اكبر عظيمي

موسسه پژوهش‌هاي اقتصادي

3

جاويد توكلي

سازمان دامپزشكي

 

نفرات برتر رشته حفظ برادران (20 جزء)

رديف

نام

محل اشتغال همكار

1

علي نظافتي

سازمان دامپزشكي

 

نفرات برتر رشته حفظ فرزندان ذكور (حفظ كل)

رديف

نام

محل اشتغال همكار

1

حميد دهنوي

سازمان جنگل‌ها و مراتع كشور

 

نفرات برتر رشته تفسير خواهران

رديف

نام

محل اشتغال همكار

1

سيده نفيسه اسحاق حسيني

حوزه نمايندگي ولي‌فقيه

2

فاطمه خيل فرهنگ

معاونت توليدات گياهي

3

فاطمه مرادي

موسسه رازي

 

 

نفرات برتر رشته تفسير برادران

رديف

نام

محل اشتغال همكار

1

محمدعلي فتح‌اللهي

معاونت امور دام

2

اصغر سرابي

سازمان دامپزشكي

3

افشين شفيعيان

معاونت توليدات گياهي

 

نفرات برتر رشته ترتيل برادران

رديف

نام

محل اشتغال همكار

1

علي محمودي

اداره كل آموزش عقيدتي

2

احمد فرزانه‌پور

اداره كل آموزش عقيدتي

3

حافظ شفاعي

حوزه نمايندگي ولي‌فقيه

 

نفرات برتر رشته حفظ فرزندان ذكور (يك جزء)

رديف

نام

محل اشتغال همكار

1

محمدرضا سريزدي

پژوهشكده مهندسي

2

بهنام تالاري

حوزه نمايندگي ولي‌فقيه

3

عليرضا سليمان‌زاده

سازمان دامپزشكي

 

اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
pr@agri-jahad.ir
Pr@maj.ir

تعداد مشاهده خبر13 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal