روابط عمومی ها باید تصویرگر واقعیت های یک سازمان باشند
1393/01/27

به گزارش روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی، مهندس محمدحسین شریعتمدار مشاور عالی وزیر جهاد کشاورزی در اولین نشست اعضای شورای سیاست گذاری دهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی که به میزبانی وزارت جهاد کشاورزی در سالن شهید نعمتی جم برگزار شد ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: ایجاد همدلی بین سازمان و مخاطبان آن یک ابزار مهم برای توسعه است و روابط عمومی ها باید در راستای ایجاد این همدلی و همراهی تلاش نمایند.

وی افزود: روابط عمومی‌ها نقطه اتصال مردم و سازمان‌ها برای رفع مشکلات و رسیدگی به خواسته‌های آنان می باشند.

پروفسور باقر ساروخانی استاددانشگاه و رییس کمیته علمی سمپوزیوم نیز در سخنانی با تاکید بر اینکه باید از زمین کشاورزی به عنوان یک میراث برای نسل‌های آینده حراست کنیم گفت: اشاعه فرهنگ استفاده و  بهره برداری درست از  آب و خاک و سرزمین از جمله وظایف روابط عمومی های  این وزارتخانه است.

وی افزود: سازمانی که روابط عمومی را فاخر بداند و بدان بهاء و ارزش دهد بدون تردید پیشرفت خواهد کرد.

وی اضافه کرد: جایگاه روابط عمومی درتوسعه پایدار کشاورزی انکارناپذیر می‌باشد.

همچنین در ابتدای این دیدار مهندس رمضان نژاد رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی گفت: کشاورزی بخشی عزت آفرین و حیات بخش است و این انتظار از روابط عمومی ها وجود دارد تا کشاورزی بتواندبه عنوان یک بخش اقتصادی نقش واقعی خود را ایفا کند.

وی افزود: پیشنهادمی شود موضوعات سلامت و امنیت غذایی در دستور کار دهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی قرار گیردچراکه امروزه این مباحث  داری  نقشی مهم درسطح ملی و بین المللی است.

همچنین در این نشست از پروفسور باقر ساروخانی به عنوان پدر علم جامعه شناسی ارتباطات و مهندس حسین شریعتمدار به عنوان پدر علم زراعت ایران نیزتقدیر شد.

تعداد مشاهده خبر27 بار
تصاویر مرتبط

نوع فایل نام فایل توضیحات
salateen 9 esfand.Doc فایل:
1 

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal