گردهمایی سراسری مدیران امور مالی وزارت جهاد کشاورزی
1390/07/26

 

گردهمايي سراسري دو روزه مديران امور مالي سازمان جهاد كشاورزي استان‌ها، سازمان‌هاي تابعه و شركت‌هاي مادر تخصصي وابسته در روزهاي 20 و 21 مهر ماه سال جاري و با حضور معاون توسعه مديريت و منابع انساني و روساي ادارات دفتر و مديران امور مالي در سالن نعمتي جم وزارت جهاد كشاورزي برگزار گرديد.

در اين گردهمايي دكتر صدرالسادات در اهميت جايگاه امور مالي در دستگاه‌هاي دولتي نكاتي را اشاره و گفت: مديران امور مالي ضمن حفظ نگاه حرفه‌اي و فني به مسائل امور مالي با رعايت قوانين و مقررات ناظر بر وظايف و ماموريت‌هاي امور مالي به گونه‌اي برنامه ريزي نمايند تا مدبرانه، نقشها و تعهدات اداري مديران و مقامات سازماني ايفاء گردد.

در ادامه گردهمايي مديركل اموراداري و رفاه و پشتيباني و رئيس مركز نوسازي و تحول اداري پيرامون بازنشستگي پيش از موعد ، مسائل تامين اجتماعين ،سيستم اتوماسيون يكپارچه و.. توضيحاتي را ارائه داده و به سوالات مطروحه پاسخ گفتند.
همچنين در ادامه گردهمايي مسائل تخصصي مرتبط با امور مالي از جمله قانون برنامه پنجم توسعه، قانون بودجه سال 90 و ضوابط اجرايي آن، موضوع تامين اجتماعي، بازنشستگي پيش از موعد ، مسائل مرتبط با صندوق معذوريت از كار و كارافتادگي ، نظام آراستگي سازماني، اسناد راهبردي برنامه پيشرفت جهاد ي و... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. 

تعداد مشاهده خبر11 بار
تصاویر مرتبط

نوع فایل نام فایل توضیحات
jalasat bakhshhay orzoyeh.doc فایل:
1 

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal