لزوم بهره گیری از ظرفیت صندوق های توسعه سرمایه گذاری برای بیمه محصولات کشاورزی
1393/02/30

لزوم بهره گیری از ظرفیت صندوق های توسعه سرمایه گذاری برای بیمه محصولات کشاورزی

رییس هیات مدیره و مدیر عامل صندوق مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه گذاری بخش کشاورزی با بیان اینکه استان تهران استان کشاورزی کشور است گفت: تهران نه تنها در بخش کشاورزی بلکه در همه بخش ها پتانسیل فعالیت را دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، عبدالکریم رضوی اردکانی در مراسم افتتاح نمادین و همزمان 14 صندوق شهرستانی حمایت از توسعه سرمایه گذاری بخش کشاورزی افزود: مردم همیشه حماسه ساز ایران، باید برای بخش کشاورزی نیز حماسه آفرینی کنند و این حماسه نیاز به حمایت مسوولین دارد.

وی با اشاره به وجود 84 صندوق در کشور و تاثیر آن در تنظیم بازار در بخش کشاورزی، اظهار کرد: بیشترین تشکل ها و زارعین سهام دار، در استان تهران هستند و ما به شدت به حمایت و راهکارهایی برای ادامه کار نیاز داریم .

وی افزود: متاسفانه از ظرفیت کامل صندوق ها در زمینه بیمه محصولات، اوراق مشارکت برای توسعه و بسیاری از زمینه های دیگر استفاده لازم نمی شود.

مدیر عامل صندوق مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه گذاری بخش کشاورزی گفت: ما به حمایت های مادی و به خصوص معنوی استانداری احتیاج داریم و درخواست تشکیل کارگروهی برای انجام این حمایت ها را داریم.

رضوی اردکانی افزود: این کارگروه ها می توانند نقش حمایتی داشته باشند و برای شهرستان ها برنامه ای منظم تدوین کنند.

وی گفت: امروز اقتصاد مقاومتی اصلی ترین هسته در صندوق ها هستند که از این طریق می توانیم مردم را به سرمایه پایدار برسانیم و این وظیفه ما مسوولین است.

تعداد مشاهده خبر14 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal