واحدهای وزارت جهاد کشاورزی به راه‌اندازی صندوقهای حمایتی مکلف شدند
1385/10/23

تهران ، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪

 

داخلي. اقتصادي. كشاورزي. صندوق.

 

وزير جهادكشاورزي با صدور بخشنامه‌اي، تمام واحدهاي تابعه اين وزارتخانه را به همكاري جهت راه‌اندازي صندوقهاي حمايت در توسعه بخش كشاورزي مكلف كرد.

به گزارش روز جمعه خبرنگار ايرنا، "محمدرضا اسكندري" در اين بخشنامه در راستاي ماده ‪۱۲قانون تشكيل وزارت جهاد كشاورزي، شركت مادر تخصصي صندوق حمايت از توسعه سرمايه‌گذاري در بخش كشاورزي را موظف كرد تا نسبت به تشكيل صندوقهاي حمايت از توسعه بخش كشاورزي (براي هر استان يك صندوق فراگير براي كل زير بخشهاي كشاورزي) با مشاركت تمام تشكلهاي توليدكننده اين بخش تا نيمه اول سال ‪۱۳۸۶اقدام كند.

در اين بخشنامه كه به تمام معاونتهاي تخصصي و سازمانهاي جهاد كشاورزي استانها و سازمانهاي وابسته ابلاغ شده است تاكيد شده كه تمام مساعي و همكاري لازم را با شركت مزبور در جهت تشكيل صندوقهاي حمايت از توسعه سرمايه‌گذاري در بخش كشاورزي به عمل آورده و از انجام هر گونه اقدام موازي خودداري كنند.

اسكندري، معاونت ترويج و نظام بهره‌برداري و سازمان تعاون روستايي را به ساماندهي توليدكنندگان بخش كشاورزي در قالب تشكلهاي توليدي و همچنين نوسازي و اصلاح ساختار تشكلهاي توليدي موجود به منظور حضور كارآمد و موثر در صندوقهاي حمايت از توسعه بخش كشاورزي ملزم كرد.

براساس اين بخشنامه، معاونت امور برنامه‌ريزي و اقتصادي و معاونت توسعه منابع انساني و امور مجلس وزارت جهادكشاورزي ملزم شده‌اند در راستاي تامين منابع (سهم مشاركت) با استفاده از درآمدهاي حاصل از فروش املاك و اموال و ساير منابع از محل بودجه عمومي از جمله وجوه اداره شده و كمكهاي فني و اعتباري اقدام كنند به گونه‌اي كه در نيمه اول سال ‪۸۶صندوقهاي غيردولتي مزبور در تمام استانها راه‌اندازي شود.
اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
              www.pr.maj.ir
تعداد مشاهده خبر33 بار
تصاویر مرتبط

نوع فایل نام فایل توضیحات
ماهنامه شماره چهار شهريور.pdf
1 

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal