احمدي نژاد در بدو ورود به رشت:گيلان مي‌تواند در اقتصاد، صنعت و كشاورزي بسيار بالاتر از امروز قرار گيرد
1385/12/01

رئيس جمهور ، گيلان را خطه‌اي پرافتخار براي ايران زمين دانست و گفت: اين سفر در جهت توسعه خدمتگذاري به مردم صورت مي‌گيرد چرا كه باور دولت اين است كه گيلان در اقتصاد، صنعت و كشاورزي مي‌تواند بسيار بالاتر از آنچه امروز است، قرار گيرد.

به گزارش خبرنگار اعزامي مهر به گيلان، دكتر محمود احمدي نژاد رئيس جمهور پيش از ظهر امروز در آغاز بيست و پنجمين سفر استاني خود در فرودگاه رشت در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف سفرهاي استاني گفت: مهمترين هدف از اين سفرها ديدار با مردم شهرهاي مختلف استان گيلان است.

وي افزود: ازديگر هدف هاي اين سفر دنبال كردن كارها و مسئوليت هايي كه بر عهده دولت است و تشكيل جلسه استاني هيات دولت براي رسيدگي به توانمندي ها جهت گيري فرهنگي، اقتصادي و مسئوليت هايي است كه دولت بايد در كنار مردم به عهده گيرد.

احمدي نژاد با بيان اينكه مردم گيلان از هر جهت الگو و پيشتاز ملت ايران هستند، گفت: اين استان سابقه دلاوري ها، رشادت هاي بيشماري را دارد و اين سرزمين در زمين علم، عالم پرور، تمدن آفرين است كه مردم اين ديار را الگوي جاوداني براي ملت ايران خواهند بود.

رئيس جمهور گيلان را يك خطه پر افتخار كه موجب افتخار ايران زمين است خواند و گفت: اين سفر در جهت توسعه خدمت گذاري به مردم و معرفي عظمت هاي مردم گيلان صورت مي گيرد.

وي ادامه داد: باور دولت اين است كه گيلان براقتصاد، صنعت، كشاورزي مي تواند بسيار بالاتر از آنچه امروز است قرار گيرد و توانمندي و همت مردم گيلان اين اجازه را مي دهد كه در جهت رشد و شكوفايي حركت كند.

لازم به ذكر است رئيس جمهور تا دقايقي ديگر در جمع مردم شهرستان رشت در ورزشگاه شهيد عضدي رشت در جمع مردم اين شهر سخنراني خواهد كرد.

اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
              www.pr.maj.ir

تعداد مشاهده خبر12 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal