آمادگي وزارت جهاد كشاورزي براي واگذاري اجراي طرح‌هاي شيلاتي به فعالان بخش خصوصي
1392/11/29

معاون وزير جهاد كشاورزي گفت: تنها بخش كوچكي از طرح‌هاي شيلاتي به موسسه جهاد نصر واگذار شده و در حال حاضر صنعت شيلات ظرفيت‌هاي بالقوه بسياري براي مشاركت سرمايه‌گذاري بخش خصوصي دارد.

عبدالمهدي بخشنده  معاون برنامه‌ريزي و اقتصادي وزارت جهاد كشاورزي در نشست صبحانه اتاق بازرگاني ايران با فعالان بخش خصوصي كشاورزي در پاسخ به خبرنگار ايسنا مبني بر اين‌كه آيا واگذاري طرح‌هاي بزرگ شيلاتي به موسسه جهاد نصر به عنوان يكي از موسسات وابسته به وزارت جهاد كشاورزي خلاف اصل 44 قانون اساسي نيست؟ اظهار كرد: موسسه جهاد نصر يك موسسه عمومي غير دولتي است كه با توجه به شركت‌هاي خصوصي كه در اين موسسه وجود دارند بخشي از طرح‌هاي شيلاتي به اين موسسه واگذار شده است.

وي افزود: ظرفيت بالقوه بسياري در صنعت شيلات وجود دارد كه در تفاهم نامه امضا شده بين شيلات و موسسه جهاد نصر، بخش كوچكي از طرح‌هاي شيلاتي و با توجه به پتانسيل اين موسسه طرح‌هاي كلان در زمينه توسعه زيرساخت بخش كشاورزي واگذار شده است.

معاون برنامه‌ريزي و اقتصادي وزير جهاد كشاورزي تاكيد كرد: وزارت جهاد كشاورزي و زير مجموعه‌هاي آن آمادگي دارند در صورت استقبال بخش خصوصي در هر زمينه‌اي از جمله صنايع شيلاتي با فعالان بخش خصوصي تفاهم‌نامه همكاري منعقد و طرح‌هاي بزرگ شيلاتي را واگذار كنند.

تعداد مشاهده خبر9 بار
تصاویر مرتبط

نوع فایل نام فایل توضیحات
زکات ترويجي.pdf
1 

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal