پیشنهاد اختصاص250 میلیارد تومان اعتبار برای طرح‌های منابع طبیعی
1391/12/16

بيش از 250 ميليارد تومان در لايحه بودجه سال 92 براي طرح‌هاي حوزه سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخيزداري از سوي دولت پيشنهاد شده است.

به گزارش روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي، مهندس عليرضا اورنگي معاون وزير و رييس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخيزداري در گفت‌وگو باخبرنگارمابا اعلام اين مطلب افزود: طرح كاداستر اراضي منابع ملي، طرح جديدي است كه در لايحه بودجه سال 92 آمده و اين طرح اطلاعات توصيفي عرصه‌هاي منابع طبيعي و مرز با عرصه‌هاي مستثنيات اراضي مردم را مشخص مي‌كند.

وي پيش‌‌بيني كرد كه اين طرح با اعتباري بالغ بر 13 ميليارد تومان و در سطح 9 ميليون هكتار از سال آينده در چند استان كشور اجرا شود.

مهندس اورنگي همچنين اعتبار پيشنهادي در لايحه بودجه سال 92 براي طرح صيانت از جنگل‌هاي كشور را بيش از 50 ميليارد تومان عنوان كرد.

معاون وزير اضافه كرد: دولت در لايحه بودجه سال 92 پيشنهاد داده است كه منابع ريالي مناسبي براي توسعه آب و كشاورزي در راستاي ادامه اجراي طرح توسعه كشاورزي اختصاص يابد كه با استقبال نمايندگان مجلس روبرو خواهد شد.

وي گفت: طرح توسعه كشاورزي با اولويت طرح‌ها در حوزه‌هاي منابع طبيعي، دام، طيور، شيلات، آب و خاك و مكانيزاسيون در سال آينده ادامه مي‌يابد و تاكيد بر اتمام طرح‌هاي نيمه تمام و بهره‌برداري از آن است

تعداد مشاهده خبر12 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal