نوسازي و افزايش بهره وري نياز بخش كشاورزي
1392/12/07

معاون توسعه مديريت و منابع انساني وزارت جهاد كشاورزي گفت: بخش كشاورزي نيازمند تحول، نوسازي و افزايش توليد و بهره وري است.

به گزارش ايرنا، محمدعلي جوادي در آيين معارفه مديرعامل جديد شركت كشت و صنعت و دامپروري مغان افزود: در چند ماه گذشته دولت در حوزه كشاورزي تصميم هاي اساسي اتخاذ كرده كه خريد تضميني برخي اقلام كشاورزي نظير گندم و تقويت ضريب مكانيزاسيون ماشين آلات كشاورزي در سراسر كشور از آن جمله است.

وي، ممنوع كردن واردات ميوه را از ديگر سياست هاي مهم دولت در چند ماه گذشته عنوان و بيان كرد: با وجود برخي موانع و مشكلات اين تصميم اتخاذ شد و هم اكنون كليه انبارها و سردخانه ها پراز ميوه داخلي است و مشكلي در تامين ميوه شب عيد وجود ندارد.

وي، اضافه كرد: امسال بعد از گذشت چند سال، ميوه مورد نياز هموطنان در ايام نوروز از داخل كشور تامين شده است.

او با اعلام اين كه با فرمان مقام معظم رهبري براي كليه وزارتخانه ها، اقتصاد مقاومتي كليد خورده است، گفت: در اين راستا كارگروهايي تشكيل شده كه اميد بر اين است در آينده نزديك نقش اين و حماسه اي كه اقتصاد مقاومتي ايجاد خواهد كرد را به چشم ببينيم.

جوادي با اشاره به ظرفيت ها و توانمندي هاي شركت كشت و صنعت مغان گفت: بخش كشاورزي سرلوحه اقتصاد مقاومتي است از اين رو دشت مغان و كشت و صنعت مغان در تحقق اين مهم مي توانند نقشي اساسي ايفا كنند.

وي، با بيان اين كه با همه اقداماتي كه در اين شركت صورت گرفته، راندمان مناسبي كه مورد تاييد بخش كشاورزي است،حاصل نشده ، افزود: براي دستيابي به راندمان مطلوب بايد تلاش هايمان را مضاعف كنيم.

وي، از مديرعامل و اعضاي جديد هيات مديره كشت و صنعت مغان خواست، رسيدگي به امور كاركنان و كارگران شركت و حاكميت اخلاق و روابط اخلاقي و انساني و اسلامي را در دستور كار خود قرار دهند.

او اظهار كرد: اگر وضعيت پرسنل يك شركت مناسب و كارگران، كارشناسان و كارمندان آن در رفاه و آسايش باشند بدون شك راندمان توليد و بهره وري چند برابر خواهد شد.

در اين مراسم با اهداي لوح و هدايا از خدمات اعضاي هيات مديره قبلي شركت كشت و صنعت و دامپروري مغان قدرداني و اروجعلي محمدي به عنوان مديرعامل و رييس هيات مديره جديد و ديگر اعضاي هيات مديره جديد اين شركت معرفي شدند.

تعداد مشاهده خبر9 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal