تسهيلات پرداختي از صندوق توسعه ملي به بخش كشاورزي به صورت ريالي بازپرداخت مي‌شود
1390/07/30

 نمايندگان مجلس شوراي اسلامي مصوب كردند تا بازپرداخت تسهيلات پرداختي به بخش كشاورزي كه از صندوق توسعه ملي به صورت ارزي پرداخت مي‌شود به صورت ريالي باشد. 

به گزارش خبرگزاري خانه ملت، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در نشست علني مجلس با كليات طرح استفساريه بند ۱۶ قانون بودجه سال ۱۳۹۰ كه ۲ فوريت آن در جلسه علني ۲۶ مهر راي مثبت آورده بود با ۱۳۱ راي موافق ۱۳ راي مخالف و ۱۷ راي ممتنع به تصويب رساندند. همچنين نمايندگان مجلس شوراي اسلامي با ۱۳۶ راي موافق ۹ راي مخالف و ۱۶ راي ممتنع با جوابي كه به سوال مطرح شده در اين استفساريه داده شده بود موافقت كردند.

 طبق اين گزارش طرح استفساريه بند ۱۶ قانون بودجه سال ۹۰ خواستار پاسخگويي به اين سوال بود كه آيا  بازپرداخت تسهيلات پرداختي از منابع صندوق توسعه ملي موضوع بند (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۰ از طرف بانك كشاورزي يا صندوق حمايت ازتوسعه كشاورزي به صندوق توسعه ملي به صورت ريالي است يا ارزي؟ در جواب اين سوال مصوب شد آن بخش از تسهيلات پرداختي به بخش آب و كشاورزي طرح‌ها و فعاليت‌هايي كه دراجراي بند (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۰ به صورت ريالي پرداخت شده است از طرف بانك كشاورزي يا صندوق حمايت از توسعه كشاورزي به صورت ريالي به صندوق توسعه ملي بازپرداخت خواهد شد.

تعداد مشاهده خبر7 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal