مدير كل دفتر گل و گياهان زينتي وزارت جهاد كشاورزي: امسال براي نخستين بار مراسم روز ملي گل به صورت كشوري برگزار مي‌شود
1386/02/12

 

خبرگزاري كشاورزي ايران - گروه كشاورزي :

امسال براي نخستين بار مراسم روز ملي گل با هدف ارتقا جايگاه جهاني ايران در صادرات گل و گياهان زينتي ،به صورت كشوري در تمامي استانها برگزار خواهد شد.    

مهندس بهروز غيبي مدير كل دفتر گل و گياهان زينتي، قارچهاي خوراكي و گياهان دارويي وزارت جهاد كشاورزي در گفت و گو با خبرنگار ايانا با اعلام اين خبر گفت: امسال همزمان با بيست و پنجم خرداد ماه كه مصادف با روز ملي گل است، مراسم گسترده‌اي در سراسر كشور برگزار مي‌شود.

وي در ادامه افزود: امسال روز ملي گل با هدف معرفي اين محصول به عنوان سمبل ارتباطات اجتماعي و عاطفي افراد، توسعه فرهنگ مصرف گل در كشور، بالا بودن جايگاه اقتصادي صنعت گل در كشور، توجه بيشتر به احداث مجتمع‌هاي گلخانه‌اي و ارتقا جايگاه جهاني ايران در صادرات گل و گياهان زينتي برپا مي‌شود.

مهندس غيبي اظهار داشت: روز ملي گل توسط دفتر گل و گياهان زينتي وزارت جهاد كشاورزي به عنوان ستاد برگزاري اين مراسم و اتحاديه گل و گياه ايران با مشاركت سازمان‌هاي جهاد كشاورزي استان‌ها، استانداردهاي، شهرداري‌ها و شركتهاي تعاوني توليد گل و گياهان زينتي استانها و شهرستانها برگزار مي‌شود.

مدير كل دفتر گل و گياهان زينتي وزارت جهاد كشاورزي با اشاره به اجراي برنامه‌هاي متنوعي در روز ملي گل گفت: گلباران حرم حضرت امام خميني (ره) و شهداي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس، تقديم گل به بيماران و دانش آموزان، عرضه گل در سطح شهرها و تهيه پوسترهاي اطلاع‌رساني از جمله اين برنامه‌هاست./

 


اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
              www.pr.maj.ir
تعداد مشاهده خبر41 بار
تصاویر مرتبط

نوع فایل نام فایل توضیحات
نامه.pdf
شيوه نامه.pdf
1 

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal