رييس جديد پژوهشكده بيوتكنولوژي كشاورزي منصوب شد
1392/11/06

طي حكمي از سوي مهندس محمود حجتي وزير جهاد كشاورزي، دكتر بهزاد قره ياضي در سمت رييس پژوهشكده بيوتكنولوژي كشاورزي منصوب و از خدمات دكتر جواد توكليان رييس سابق پژوهشكده تقدير شد.

به گزارش پژوهشكده بيوتكنولوژي كشاورزي ايران در مراسم ابلاغ اين حكم، دكتر اسكندر زند معاون وزير جهاد كشاورزي و رييس سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي در سخناني جايگاه بيوتكنولوژي را در تحقيقات كشاورزي بسيار رفيع دانست و اظهار اميدواري كرد تا با محوريت پژوهشكده بيوتكنولوژي كشاورزي بين ساير موسسات تحقيقاتي كه داراي بخش هاي تحقيقاتي همنام و يا  مشابه پژوهشكده هستند يك هماهنگي پديد آمده و حامي و پشتيبان يكديگر شوند.

دكتر زند در ادامه ضمن توصيه به عدم موازي كاري پژوهشكده با ساير موسسات تحقيقاتي سه هدف مهم پرداختن به وظايف اساسي ،كمك به پيشرفت ساير موسسات تحقيقاتي و درخشش در كشور و منطقه را از اهداف مدنظر خود در  پژوهشكده بيوتكنولوژي كشاورزي برشمرد و اظهار اميدواري كرد با مديريت جديد فضايي صميمي و لطيف در پژوهشكده حاكم شود بطوريكه همكاران احساس كنند به خانه دوم خود مي روند و احساس آرامش و رضايت كنند.

رييس سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي در ادامه ضمن تاكيد بر نياز به راهبر در محيط هاي تحقيقاتي عدم پرداختن به حاشيه كاري در پژوهشكده را اولين و مهمترين شاخص كاري وزير محترم و خود در پژوهشكده برشمرده و ضمن تاكيد بر استفاده از تمام ظرفيتها  اين اطمينان را دادند كه اولين شعار ما اعتلاي مملكت ،نظام و سازمان تحقيقات آموزش و ترويج كشاورزي خواهد بود.

در اين مراسم، دكتر قره ياضي طي سخناني ضمن ابراز خرسندي از پذيرش دوباره مسووليت رياست پژوهشكده و تشكر از  مهندس حجتي وزير جهاد كشاورزي و دكتر زند رييس سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي بابت اعتماد در اعطاي اين مسووليت خطير به وي اظهار اميدواري كرد با همت كليه همكاران پژوهشكده بتواند پژوهشكده را به سمت اهداف بلند نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و دولت تدبير و اميد پيش برده و به چشم انداز 1404 برساند.وي در بخش ديگري از سخنان خود ضمن ابراز  افتخار از همكاري با دولت تدبير و اميد و شخص رييس سازمان تحقيقات آموزش و ترويج كشاورزي اعلام كرد تمام تلاش خود را جهت ارتقا و اعتلاي بيوتكنولوژي كشاورزي كشور انجام داده و از زحمات مديران و مسوولان فعلي و سابق پژوهشكده تشكر كرد.

در اين مراسم حكم رياست پژوهشكده بيوتكنولوژي كشاورزي ايران با امضاي مهندس حجتي وزير جهادكشاورزي توسط دكتر زند معاون وزير و رييس سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي تقديم به دكتر قره ياضي شد.

گفتني است دكتر قره ياضي بنيانگذار پژوهشكده بيوتكنولوژي كشاورزي ايران بوده و از بدو تاسيس تا مهر ماه سال 1384 رياست اين پژوهشكده را عهده دار بوده است.

تعداد مشاهده خبر10 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal