مسابقات ورزشي خواهران به مناسبت روز زن برگزار شد
1392/02/18

يك دوره مسابقات ورزشي خواهران شاغل وزارت جهاد كشاورزي به مناسبت روز زن به همت امور زنان و اداره تربيت بدني در باغ ملي گياه‌شناسي برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما، زنان شاغل در ستاد وزارت و مراكز تابعه استان تهران در حاشيه برگزاري مراسم روز زن در ارديبهشت ماه امسال، در سه رشته ورزشي دارت، دوميداني و پرتاپ توپ در محوطه باغ گياه شناسي به رقابت پرداختند.

در اين مسابقات، در رشته دارت، به سرپرستي نسرين بيات‌زاده مسوول ورزش بانوان ستاد وزارتخانه، در مقطع سني زير 40 سال، ساعده صمدي از سازمان شيلات، الهه كريمي از سازمان تعاون روستايي و سيده زهرا زماني از امور بين‌الملل و در مقطع سني بالاي 40 سال، معصومه فدايي از معاونت امور دام، فرحناز هاشمي از روابط عمومي و شهربانو كخا از دفتر ارزيابي و عملكرد به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته دوميداني به سرپرستي مريم مهدوي رابط ورزش بانوان روابط عمومي، در مقطع سني زير 40 سال، رقيه مرزيان‌پناه از موسسه علمي كاربردي، مريم نوبخت از موسسه تحقيقات و فاطمه باقرزاده از معاونت امور دام و در مقطع سني بالاي 41 سال، پريوش نامداريان از معاونت برنامه‌ريزي، منصوره رمضاني از معاونت برنامه‌ريزي و نسرين علي‌آبادي از دفتر امور بين‌الملل به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را كسب كردند.

در رشته پرتاب توپ به سرپرستي مهناز كشاورزيان در مقطع سني زير 35 سال، ليلا معافي از دفتر امور اداري، رفاه و پشتيباني مقام اول، راضيه زماني از شركت مادر تخصصي مقام دوم و پرنون هنرمندي از سازمان تعاون روستايي، نازي بطائي از دفتر امور بين‌الملل و طيبه ملك‌علايي از ستاد معاونت توسعه مشتركا مقام سوم را به دست آوردند.

در همين رشته در مقطع سني بالاي 35 سال، فريده شهبازي از دفتر امور بين‌الملل مقام اول، رقيه سيفي از موسسه علمي و كاربردي مقام دوم و فريبا ظاهري از معاونت امور دام و سعيده پياهور از معاونت توليدات گياهي مشتركا مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

تعداد مشاهده خبر19 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal