معاون وزير جهاد كشاورزي اعلام كرد: مجوز استخدام 2000 دانش‌آموخته دانشگاهي در وزارت جهاد كشاورزي
1385/12/02


خبرگزاري فارس: معاون منابع انساني و امور مجلس وزارت جهاد كشاورزي گفت: طبق قانون برنامه چهارم توسعه وزارت جهادكشاورزي مجوز استخدام 2000 دانش‌آموخته دانشگاهي را در اختيار دارد.            

به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس، حسين صفايي معاون وزير جهاد كشاورزي صبخ امروز در چهارمين همايش سالانه كميسيونهاي ايثارگران وزارت جهاد كشاورزي افزود: در طول برنامه چهارم توسعه 2000 نفر در وزارت جهاد كشاورزي جذب مي‌شوند كه سعي شده اولويت با فرزندان شهيدان و ايثارگران جهادگر باشد.

وي گفت: با صحبتي كه با مسئول جذب نيروي وزارتخانه شده است فرزندان دانشگاهي جهادگران بدون آزمون استخدامي وارد شوند و تاكنون 250 نفر در اين زمينه شناسايي شده و پيش‌بيني مي‌شود به 300 نفر برسد.

مديريت امور ايثارگران وزارت جهاد كشاورزي مسئوليت رسيدگي به مسايل ايثارگران و جهاد گران دوران دفاع مقدس را كه اكنون در وزارت جهاد كشاورزي مشغول هستند را برعهده دارد.

وزارت جهاد سازندگي سابق در طول 8 سال دفاع مقدس مسئوليت پشتيباني مهندسي و رزمي جبهه‌ها را برعهده داشت و ساخت سنگر، كانالهاي عبور، پل، جاده و ساير تجهيزات و ادوات نظامي كار جهادگران بود.

جهادگران در طول دفاع مقدس 3100 شهيد تقديم اسلام و انقلاب اسلامي كردند و هم‌اكنون ياران جهادگر در خدمت اهداف توسعه كشور مي‌باشند.

جهادگران بر اين باورند كه تكليف دفاع از اسلام و نظام اسلامي هنوز پابرجاست فقط سنگر عوض شده و به صحنه‌هاي توليد و آباداني كشور تبديل شده است. بنابراين فرهنگ جهادي هنوز در كشور وجود دارد.
اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
              www.pr.maj.ir
تعداد مشاهده خبر20 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal