بازدید و افتتاح پروژه های شهرستان صحنه با حضور مشاوران وزیر جهاد کشاورزی
1393/03/28

با حضور مهندس اورنگی مشاور وزیر و عضو هیئت مدیره شرکت شهرک های کشاورزی، مهندس فتاح الجنان مشاور وزیر و مدیرکل هماهنگی دفتر امور استانها و مهندس رمضان نژاد رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی 1 پروژه شهرستان صحنه افتتاح و 2 پروژه مورد بازدید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، در این بازدید مهندس منصوری رئیس این سازمان گفت: در هفته جهاد کشاورزی در مجوع 87 پروژه با اعتبار 210 میلیارد ریال و با حضور استاندار و معاونین ایشان افتتاح شده و امروز هم با حضور مشاورین وزیر1 پروژه شهرستان صحنه افتتاح و2پروژه نیز بازدید می شود.

مهندس منصوری با اشاره به این 3 طرح افزود: در ابتداء پرواربندی 500 راسی بره با کل سرمایه گذاری 3میلیارد و500 میلیون ریال و 3 نفر اشتغالزایی در روستای چشمه مار صحنه افتتاح شده و سپس از گلخانه هیدروپونیک گل شاخه بریده روستای یکدانگی و کشت 15 هکتار جالیز روستای بید سرخ صحنه بازدید شد.

در حاشیه این بازدید مهندس فتاح الجنان مشاور وزیر و مدیرکل هماهنگی دفتر امور استانهای وزارت جهادکشاورزی هدف از این سفر را ابلاغ سلام و خسته نباشید وزیر جهاد کشاورزی به کشاورزان و کارشناسان فعال در این بخش اعلام کرده و گفت: طبق برنامه هایی که در وزارتخانه تدوین شده به مناسبت هفته جهاد کشاورزی مدیران وزارتخانه به استانها سفر کرده و ضمن بازدید و افتتاح طرحهای کشاورزی و تهیه گزارش از وضعیت موجود استانها مراتب تقدیر و سپاس وزیر جهاد کشاورزی را از تلاشهای صورت گرفته به مردم و کارشناسان ابلاغ می کنیم.

وی تصریح کرد: به حمدالله استان کرمانشاه از استانهای بسیار مهم در بخش کشاورزی بوده که با تولید سالانه بیش از 4 میلیون تن نقش بسزایی را در تولید غذایی مردم کشور و استان دارد.

فتاح الجنان از تلاشهای صورت گرفته توسط مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه تقدیر کرده و افزود: در چند سال اخیراقدامات بسیار خوبی در بخش کشاورزی استان کرمانشاه صورت گرفته که در این راستا شاهد جهش های خوبی در زمینه تولیدات دامی، گیاهی، آبزی پروری، آب و خاک و باغبانی و... بوده ایم که امیدواریم با تلاش و کوشش کشاورزان، فارغ التحصیلان بخش کشاورزی و همت مدیران استانی این روند ادامه داشته باشد.

وی به کشاورزان مژده داد که از این به بعد روزانه 2 ساعت برنامه های بخش کشاورزی از شبکه بازار پخش شده که در نظر داریم این روند ادامه داشته و تعداد ساعت بیشتری  از رسانه ملی به بخش کشاورزی اختصاص یابد.


تعداد مشاهده خبر61 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal