عضو هيئت رئيسه مجلس : استيضاح وزرا در شرايط كنوني به نفع دولت و مصلحت نظام نيست
1385/07/24

 

 

 

خبرگزاري فارس: عضو هيئت رئيسه مجلس شوراي اسلامي گفت: در شرايط كنوني استيضاح وزرا از سوي نمايندگان مجلس به نفع دولت و مصلحت نظام نيست و بايد در اين امر صبر كرد.            

 

 

حسن نوعي اقدم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس افزود: به نظر مي‌رسد طرح استيضاح وزير جهاد كشاورزي رأي نياورد چرا كه تعدادي از امضا كنندگان طرح استيضاح امضاي خود را پس گرفته‌اند و ثانياً دلايل كافي براي استيضاح وجود ندارد.

وي گفت: با گذشته يك سال از عمر دولت شايسته نيست عملكرد وزرا را با عجله و شتاب زده بررسي و قصد بركناري آن‌ها را داشته باشيم بلكه بايد به دولت فرصت داد تا كارها و وعده‌هاي داده شده را عملياتي كند كه در صورت عدم تحقق وعده‌ها جاي بحث و بررسي است.

وي در ادامه افزود: در حالي كه رئيس‌جمهور خود به دنبال ترميم كابينه است و وزراي ناكارآمد را كنار مي‌زند، لزومي ندارد كه ما نيز با طرح استيضاح پيش قدم شويم و دولت را از فعاليت و كار عقب بيندازيم.

نماينده مردم اردبيل در خصوص طرح استيضاح وزير آموزش و پرورش گفت: چنين طرحي هنوز به مجلس داده نشده و به نظر مي‌رسد با توجه به گستردگي حوزه كاري آموزش و پرورش و مشكلات اين بخش استيضاح وزير شايسته و مناسب نباشد.

وي در ادامه گفت: معلمان از عدم پرداخت دو ماه پاداش ناراحت و گله‌مند هستند اما مجلس و وزير در اين كار دخيل نبوده و دولت بايد اين اعتبار را در لايحه بودجه 85 در نظر مي‌گرفت كه در نظر نگرفته بود و از دست ما كاري بر نمي‌آمد.

تعداد مشاهده خبر7 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal