سازمان دامپزشکی کشور و وزارت دفاع تفاهم نامه همکاری امضا کردند
1392/04/31

 سازمان دامپزشكي كشور و دفتر برنامه طب كل نگر گياهان دارويي، كشاورزي و دامپروري وزارت دفاع جمهوري اسلامي ايران(ودجا) به منظور تامين بهداشت و سلامت دام و فرآورد هاي دامي، تفاهم نامه همكاري امضا كردند.

 به گزارش روابط عمومي سازمان دامپزشكي كشور، اين تفاهم نامه در راستاي اجراي برنامه ها، ضوابط و مقررات بهداشتي و قرنطينه اي از سوي سيدمحسن دستور رييس سازمان دامپزشكي و سرتيپ ۲ پاسدار ستاد عليرضا در رييس دفتر برنامه طب كل نگر ودجا به امضا رسيد.

رييس سازمان دامپزشكي كشور هدف از امضاي اين تفاهم نامه را همكاري و بهره برداري از ظرفيت هاي مشترك در پيشبرد برنامه هاي سازمان دامپزشكي و دفتر برنامه طب كل نگر ودجا، طبق ضوابط و مقررات مربوطه در زمينه هاي تامين امنيت زيستي و غذايي به ويژه تضمين كيفيت و سلامت دام و فرآورده هاي دامي عنوان كرد.

به گزارش سازمان دامپزشكي كشور، سيدمحسن دستور اطلاع رساني و گزارش دهي بيماري هاي دامي و بيماري هاي مشترك قابل انتقال بين دام و انسان در راستاي مراقبت و مبارزه با بيماري هاي دامي را يكي از چارچوب هاي همكاري مشترك سازمان دامپزشكي با دفتر برنامه طب كل نگر ودجا ذكر كرد.

وي افزود: استفاده از ظرفيت آزمايشگاه هاي تشخيصي موجود دامپزشكي در بخش هاي دولتي و غيردولتي، برگزاري دوره ها و كارگاه هاي آموزشي و همايش هاي علمي مشترك، تدوين و اجراي پروژه هاي مطالعاتي و پژوهشي مشترك، برقراري قرنطينه و انجام اقدامات امنيت زيستي در مناطق مورد نياز و همچنين تدوين و ابلاغ دستورالعمل هاي اجرايي مشترك از ديگر موارد همكاري است كه در اين تفاهم نامه مورد توجه قرار گرفته است.

تعداد مشاهده خبر17 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal