عرضه فرآورده‌هاي پروتئيني توسط شركت پشتيباني امور دام حتي در ايام عيد نوروز ادامه دارد
1386/10/26

مديرعامل شركت پشتياني امور دام وزارت جهادكشاورزي، ميزان ذخيره‌سازي فرآورده‌هاي پروتئيني از جمله گوشت قرمز و گوشت مرغ را بي‌سابقه و استثنايي خواند.

مهندس "صدرالله دولت" در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با بيان اين مطلب افزود:هم اكنون ذخيره مناسب و كافي از فرآورده‌هاي يادشده در سردخانه‌هاي شركت پشتيباني امور دام موجود است و باتوجه به توليد مناسب در داخل و ذخيره‌سازي صورت گرفته، مشكلي براي تامين نياز بازار بويژه در مناسبت‌هاي پر مصرف از جمله ايام محرم و عيد نوروز وجود ندارد.

وي با اشاره به آغاز توزيع گوشت مرغ در سطح كشور براي تامين نياز هيات هاي عزاداري اباعبدالله الحسين (ع)، اظهار داشت: هيات‌هاي يادشده و ساير مصرف‌كنندگان به هر ميزان كه به گوشت مرغ و گوشت قرمز نياز داشته باشند، با قيمت‌هاي مصوب در اختيار آنان قرار مي‌گيرد.

به‌گفته‌وي، هم اكنون شركت پشتيباني امور دام آماده است تا نياز متقاضيان به فرآورده‌هاي پروتئيني را به قيمت عمده فروشي ‪۳۷هزار ريال براي هر كيلوگرم گوشت قرمز و ‪۱۶هزار و ‪۵۰۰ريال براي گوشت مرغ در درب سردخانه‌ها تامين كند.

وي همچنين قيمت عمده فروشي هر كيلوگرم تخم مرغ توزيعي توسط اين شركت را در درب سردخانه ‪۹هزار و ‪۸۰۰ريال و قيمت خرده فروشي آن در فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي رفاه و بعضي از ميادين ميوه و تره‌بار را بين ‪۱۰هزار و ‪۵۰تا ‪۱۲ هزار ريال اعلام كرد.

اين مقام مسئول در ادامه تصريح كرد، براساس سياست وزارت جهاد كشاورزي، عرضه فرآورده‌هاي پروتئيني توسط شركت پشتيباني امور دام حتي در ايام عيد نوروز بدون توقف ادامه خواهد داشت و مصرف‌كنندگان در صورت نياز به گوشت مي‌توانند با مراجعه به اين شركت نياز خود را با قيمت‌هاي مصوب تامين كنند.

وي افزود: وزارت جهادكشاورزي در راستاي تنظيم بازار و حمايت از مصرف كنندگان، قيمت عرضه فرآورده‌هاي پروتئيني توسط اين شركت را در يك سال گذشته ثابت نگه داشته است.اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
pr@maj.ir
pr@agri-jahad.org
www.pr.maj.ir

تعداد مشاهده خبر6 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal