برگزاری جشنواره «ارائه دستاوردها و تجلیل از مجریان برنامه پیشرفت جهادی»
1391/04/26

جشنواره «ارائه دستاوردها و تجليل از مجريان برنامه پيشرفت جهادي» به منظور معرفي و ارائه دستاوردهاي برنامه پيشرفت جهادي در سال اول اجراي آن در معاونت توسعه مديريت ومنابع انساني حوزه ستادو سازمان هاي وابسته و جهادكشاورزي استانها و همچنين تقدير و تجليل از مجريان و پيشگامان برنامه پيشرفت جهادي در سال 90 ، در تاريخ27 تيرماه در محل سالن شهيدنعمتي جم وزارت جهادكشاورزي برگزار مي گردد.

بر اساس اعلام دبيرخانه برنامه پيشرفت جهادي، آيت الله عالمي نماينده مقام معظم رهبري در وزارت جهاد كشاورزي، دكتر خليليان وزير جهاد كشاورزي و عزيزي معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوردر اين جشنواره سخنراني خواهند داشت. همچنين دكتر صدرالسادات معاون توسعه مديريت و منابع انساني وزارت وتني چند از معاونين توسعه مديريت و منابع انساني سازمان هاي تابعه و وابسته نيزدرخصوص دستاوردهاي برنامه پيشرفت جهادي مباحثي را ارائه خواهند كرد.

در اين جشنواره همچنين از سازمان هاي تابعه و وابسته كه بر اساس ارزيابي هاي به عمل امده  در اجراي پروژه ها و اقدامات جاري  حائز رتبه برتر شده اند و همچنين سازمان هايي كه دراجراي برنامه پيشرفت جهادي با شوراي راهبردي و دبيرخانه برنامه بيشترين تعامل و همكاري را داشته اند تقدير به عمل خواهد آمد.

علاوه بر مدعوين گفته شده معاونين توسعه مديريت و منابع انساني سازمان ها، مديران كل دفاتر ستادي  و جمعي از مديران و كارشناسان ستاد وزارت و سازمان ها  در اين جشنواره  دعوت شده وحضور خواهند داشت.همچنين در حاشيه اين جشنواره نمايشگاهي از كتب و مستندات اجراي برنامه پيشرفت جهادي در وزارت جهاد كشاورزي برپا خواهد بود.

تعداد مشاهده خبر16 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal