نظام اطلاع‌رسانی در بخش کشاورزی تدوین می‌شود
1392/11/05

به گزارش روابط عمومي وزارت جهادكشاورزي، مهندس رمضان نژاد در اولين سفر استاني و در نشست مديران سازمان جهادكشاورزي استان گلستان ضمن بيان مطلب فوق اظهار داشت: براي پيشبرد اهداف كشاورزي در كشور دو نظام فني و اطلاع‌رساني بايد همگام و همسو و همگرا با يكديگر حركت كنند.

وي افزود: در حال حاضر درصدد تدوين نظام جامع اطلاع رساني در بخش كشاورزي هستيم كه با تهيه و ابلاغ آن در آينده نزديك شاهد ايجاد وحدت رويه در حوزه اطلاع‌رساني بخش خواهيم بود.

رئيس مركز روابط عمومي و اطلاع‌رساني وزارت جهادكشاورزي ايجاد نهضت نوشتاري و بيان را از ديگر برنامه‌هاي در دستور كار خواند و گفت: در دوران جديد رويكرد رسانه محوري بايد جايگزين رسانه گريزي شود.

وي بااشاره به اينكه كشاورزي عرصه جهاد و حماسه اقتصادي است گفت: بايد تلاش كنيم فاصله توليد علم تا مزرعه كاهش يابد.

وي افزود: بدون ترديد كشاورزي و محصولات آن، ملي‌ترين توليد داخلي در كشور است و نيازمند حمايت و سرمايه‌گذاري و جذب نخبگان در اين بخش است كه روابط عمومي‌ها بايداين پتانسيل‌ها را معرفي كنند.

همچنين در اين نشست رئيس سازمان جهادكشاورزي استان گلستان به ارائه گزارشي از قابليت‌ها، ظرفيت‌ها واقدامات انجام شده در بخش كشاورزي استان اشاره كردوگفت: بدون ترديد روابط عمومي به عنوان پيشاني و چشم سازمان نقش مهمي در انتقال اين دستاوردها به افكار عمومي دارد.

در بخش پاياني اين نشست معاونين و ساير مديران استان گلستان ديدگاهها و نظرات خود را پيرامون ضرورت اطلاع‌رساني هدفمند در بخش كشاورزي ابراز كردند.

درادامه نيز مهندس رمضان‌نژاد همچنين در جمع خبرنگاران استان گلستان آنان را همكاران بخش كشاورزي دانست و گفت: بايد با همديگر تلاش كنيم كشاورزي مسئله اصلي و روز كشور باشد.

وي افزود: به دنبال تشكيل مجمع نويسندگان كشاورزي اعم از مديران، كارشناسان و صاحب نظران داخلي و خارج از وزارتخانه كه دراين زمينه توانمندي داشته باشند،هستيم تا توليدات نوشتاري بخش در رسانه‌ها افزايش يابد.

رئيس مركز روابط عمومي و اطلاع‌رساني و گفت: كشاورزي يكي از مولفه‌هاي مهم امنيت غذايي است كه بايد به آن توجه ويژه اي شود.

 

 

تعداد مشاهده خبر12 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal