وزيرجهادكشاورزي از سازمان ميادين ميوه و تره بار خواست غرفه هايي را در اختيار تعاوني ها و تشكل هاي كشاورزي قرار دهد
1386/11/20

وزيرجهادكشاورزي از سازمان ميادين ميوه و تره بار خواست غرفه هايي را در اختيار تعاوني ها و تشكل هاي كشاورزي قرار دهد تا ميوه و تره بار بدون واسطه و مستقيما به دست مصرف كننده برسد.

مهندس محمدرضا اسكندري در پايان جلسه هيئت دولت در مصاحبه با خبرنگاران تصريح كرد: ميادين ميوه و تره بار در سطح شهرها ايجاد شده اند تا غرفه ها مستقيما در اختيار توليدكنندگان قرار بگيرد اما اين غرفه ها در اختيار توليدكنندگان نيست.

وي افزود: اين غرفه ها را سازمان ميادين و تره بار در اختيار افرادي قرار مي دهد كه از نظر وزارت جهادكشاورزي، توليدكننده مستقيم نيستند.

مهندس اسكندري گفت : بارها، تشكل هاي مربوط به كشاورزان از سازمان ميادين و تره بار درخواست داشتند كه اين غرفه ها نيز در اختيار آنها قرار گيرد تا محصول ميوه و تره بار را مستقيما از بخش توليد به دست مصرف كننده برسانند.

مهندس اسكندري گفت: بارها از ميادين ميوه و تره بار خواستيم تا غرفه هايي نيز در اختيار تعاوني ها و تشكل هاي كشاورزي قرار دهند.

وزيرجهادكشاورزي با ذكر مثالي گفت: تعاوني باغداران استان تهران، بارها تقاضا كرده است كه سازمان ميادين ميوه و تره بار غرفه در اختيارش بگذارد تا محصولات خود را مستقيم عرضه كند اما سازمان ميادين ميوه و تره بار شهرداري متذكر شده است كه مزايده برگزار مي كنيم و هر كسي برنده شد ، غرفه به او مي دهيم.

مهندس اسكندري در ادامه گفت: در اين صورت، هزينه اجاره غرفه ها نيز بسيار بالا خواهد بود و براي توليدكننده مقرون به صرفه نيست كه بخواهد محصول خود را در چنين شرايطي عرضه كند.

وي افزود: ما همچنان پيگير اين موضوع هستيم اما متاسفانه همكاري خوبي را نديده ايم.اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
pr@maj.ir
pr@agri-jahad.org
www.pr.maj.ir

تعداد مشاهده خبر12 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal