خريد محصولات باغي زلزله زدگان با قيمت مناسب از سوي دولت
1391/06/29

معاون اول رييس جمهور از خريد محصولات باغي زلزله زدگان با قيمت مناسب از سوي دولت خبر داد و گفت: با هماهنگي هاي انجام شده با وزير صنعت، معدن و تجارت و تشكيل هياتي محصولات باغي زلزله زدگان خريداري مي شود تا دلالان و سودجويان نتوانند از اين مساله سوء استفاده كنند.  

به گزارش خبرنگار اعزامي ايرنا، ""محمدرضا رحيمي"" در جمع روستاييان زلزله زده دشت آباد قديم اهر افزود: دولت لحظه اي از حل مشكلات شما غافل نيست.

وي اضافه كرد: از ساعات اوليه پس از وقوع زلزله مسوولان استاني و ملي در منطقه حضور پيدا كرده و تمام تلاش خود را براي رفع مشكلات شما بسيج كردند.

رحيمي با تقدير از سرعت كمك رساني به زلزله زدگان تصريح كرد: در هيچ جاي دنيا به اين سرعت كمك رساني به زلزله زدگان انجام نمي شود.

وي گفت: دولت با تمام توان در خدمت زلزله زدگان است و هر آنچه داشتيم در طبق اخلاص گذاشته ايم.

معاون اول رييس جمهور افزود: تمام تلاشها بر اين است كه همه واحدهاي مرتبط براي رفع مشكلات زلزله زدگان بسيج شوند تا سرپناه شما عزيزان قبل از فصل سرما آماده و در اختيار شما قرار گيرد.

وي با اشاره به تلاش بنياد مسكن براي تهيه خانه هاي پيش ساخته براي زلزله زدگان افزود: خانه هاي پيش ساخته در قشم در حال آماده شدن است كه تا چند روز آينده به اين مناطق ارسال مي شود.

معاون اول رييس جمهور افزود: اين خانه ها در برابر زلزله 9 ريشتري هم مقاوم هستند كه اميدواريم تا آماده شدن مسكن دائم زلزله زدگان بتواند مشكلات آنها را رفع كند.

رحيمي نياز اول زلزله زدگان را تامين سرپناه براي خود و دامهايشان دانست و خاطر نشان كرد: اولويت همه مسوولان تهيه نيازهاي ضروري است و ساير نيازهاي شما هم پس از رفع اين موارد حل خواهد شد.

تعداد مشاهده خبر6 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal