عدم توزيع سيب زميني در ميادين عمدي و بداخلاقي انتخاباتي است
1388/03/13

 

وزير جهاد كشاورزي، عدم توزيع سيب زميني در ميادين ميوه و تره بار را اقدامي عمدي و بداخلاقي انتخاباتي خواند.

به گزارش خبرنگار اقتصادي ايرنا، مهندس"محمدرضا اسكندري" در گفت و گو با خبرنگاران، با بيان آنكه ميادين ميوه و تره بار از ابتداي هفته جاري از توزيع سيب زميني خودداري كرده اند، اظهار داشت: به اعتقاد ما اين اقدام عمدي و نوعي بداخلاقي انتخاباتي است. مهندس اسكندري با بيان آنكه هم اكنون بيش از 100 هزار تن سيب زميني خريداري شده از كشاورزان در انبارهاي سازمان مركزي تعاون روستايي موجود است، افزود: عدم توزيع ناگهاني سيب زميني در ميادين با توجه به موجودي اين محصول در انبارها، اقدامي توجيه ناپذير و با هدف ايجاد اختلال در بازار است.

وزير جهاد كشاورزي با اشاره به تاثير توزيع نشدن سيب زميني در ميادين بر روي افزايش قيمت اين محصول در سطح مغازه ها، گفت: نياز روزانه سيب زميني در تهران 400 تا 500 تن است در حالي كه با موجودي اين محصول در انبارها، مي توان روزانه يكهزار تن سيب زميني در بازار عرضه كرد. مهندس اسكندري سازمان ميادين ميوه و تره بار را به سوء استفاده انتخاباتي از موضوع سيب زميني متهم كرد و افزود: مديرعامل اين سازمان به عنوان رييس ستاد انتخاباتي يكي از نامزدها فعاليت مي كند.

وزير جهاد كشاورزي در پايان از برنامه ريزي سازمان مركزي تعاون روستايي براي عرضه روزانه يك هزار تن سيب زميني در تهران خبر داد و گفت: توزيع اين ميزان سيب زميني از امروز آغاز شده است.

 

اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
pr@agri-jahad.ir
Pr@maj.ir

 

تعداد مشاهده خبر9 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal