نامه حمايت نظام صنفي و خبرگان كشاورزي از وزير پيشنهادي جهاد كشاورزي به نمايندگان مجلس
1392/05/16

بسمه تعالي

نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي ايران

سلام عليكم

بطوريكه استحضار داريد در سالي كه ولي امر مسلمين آن را سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي نامگذاري فرموده اند با حضور اقشار مختلف كشور برگ زريني در فرايند مردم سالاري ديني رقم خورده و يكي از فرامين تاريخي مقام معظم رهبري مبني بر حضور حداكثري مردم در انتخابات رياست جمهوري محقق گرديد و شخصيتي روحاني، دانشمند و فعال در عرصه هاي مختلف انقلاب اسلامي را به عنوان رياست جمهوري برگزيدند. اينك كه در آستانه انتخاب كابينه اي توانمند براي خلق حماسه اقتصادي قرار داشته و شاهد معرفي فردي كاردان، مجرب و با سابقه درخشان در پست هاي مختلف مديرتي و اجرايي براي وزارت جهاد كشاورزي مي‌باشيم ما كشاورزان، تشكل‌ها و نظام صنفي كشاورزي خشنودي، رضايت و حمايت خود را از اين انتخاب عقلايي و شايسته اعلام مي نماييم.

نمايندگان محترم! همانطوريكه بخوبي واقفيد، آقاي مهندس حجتي مديري توانا، انقلابي، از خانواده محترم شهدا، داراي سوابق درخشان و به عنوان اولين وزير حهاد كشاورزي نفشي بارز و اثربخش در فرايند ادغام دو وزارتخانه جهادسازندگي و كشاورزي با رويكرد توسعه پايدار و مبتني بر توسعه همه جانبه منابع انساني وزارت جهاد كشاورزي داشته اند.

حال كه بخش كشاورزي كشور همسو با ساير بخش‌هاي اقتصادي كشور در معرض آزموني بزرگ و ملي براي تحقق حماسه اقتصادي قرار دارد و بنا بر اسناد و سياستها و برنامه‌هاي توسعه كشور سهم مهم و تعيين كننده اي نيز در امنيت غذايي، توليد ناخالص ملي، ايجاد اشتغال مولد و صادرات غير نفتي بر عهده دارد. مديريت چنين ماموريت بزرگي به وزيري لايق، متعهد و مجرب همچون مهندس حجتي براي سازماندهي مجموعه عوامل توليد در بخش كشاورزي نياز دارد تا با بكارگيري مجموعه عوامل و مؤلفه‌هاي مادي و انساني موحبات تحقق رونق اقتصاي و بهبود معيشت كشاورزان را فراهم نمايد. لذا ما ضمن حمايت همه جانبه خود از مهندس حجتي، از شما نمايندگان محترم تقاضا داريم با راي اعتماد قاطع خود به ايشان مصداق و نشانه بارز حمايت خود از كشاورزي و شاغلين بخش كشاورزي را نيز محقق سازيد.

سلامتي و توفيق روز افزون همه شما عزيزان را در مسير خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي از خداوند متعال خواستاريم.

مجمع ملي خبرگان كشاورزي كشور 

نظام صنفي كشاورزي كشور

 

 

تعداد مشاهده خبر6 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal