نوسازي ماشين آلات بخش كشاورزي با ورود 6 هزار دستگاه كمباين و تراكتور به كشور
1392/09/17

معاون توسعه مديريت و منابع انساني وزارت جهاد كشاورزي از بهبود وضعيت حقوق و مزاياي كاركنان اين وزارتخانه در آينده نه چندان دور خبر داد.

به گزارش ايرنا، «محمدعلي جوادي» در مراسم معارفه رييس جديد سازمان جهاد كشاورزي چهارمحال و بختياري افزود: با توجه به اينكه كاركنان وزارت جهاد كشاورزي نسبت به ديگر كاركنان دولت از حقوق و مزاياي كمتري برخوردارند، اين وزارتخانه در نظر دارد با برنامه اي ميان مدت سطح امكانات و مزاياي كاركنان را افزايش دهد.

وي همچنين از ورود 6 هزار دستگاه كمباين و تراكتور به كشور تا پايان امسال خبر داد و گفت: پنج هزار دستگاه از اين ماشين آلات كشاورزي تراكتور و يك هزار دستگاه كمباين است.

به گفته معاون توسعه مديريت و منابع انساني وزارت جهاد كشاورزي، تا پايان امسال سهميه ماشين آلات هر استان از واردات مشخص مي شود.

جوادي خاطرنشان كرد: 6 ماه پس از ورود اين ماشين آلات، در سال آينده نيز همين تعداد دستگاه كمباين و تراكتور بار ديگر با هدف نوسازي ماشين آلات بخش كشاورزي وارد مي شود.

اين مقام مسوول در ادامه از چهارمحال و بختياري به عنوان يكي از قطب هاي مهم كشاورزي كشور ياد كرد و گفت: بايد تلاش كرد تا با برنامه ريزي و جذب بودجه و تسهيلات، اين استان با حفظ جايگاه خود به بخش كشاورزي كشور كمك كند.

به گزارش ايرنا، در اين مراسم «رستم غيبي» به عنوان رييس جديد سازمان جهاد كشاورزي چهارمحال و بختياري معرفي و از تلاش هاي «صفدر نيازي» رييس سابق اين سازمان تقدير شد.

تعداد مشاهده خبر15 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal