رسيدگي ويژه به مشكلات كشاورزان در ايام دهه فجر
1385/11/03

سرويس: كشاورزي و دامپروري

 

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

سرويس: كشاورزي و دامپروري

 

مسوولان كشاورزي و عشايري كشور در ايام پيروزي انقلاب با حضور در جمع عشاير و روستاييان به مشكلات آن‌ها به صورت ويژه رسيدگي مي‌كنند.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به نقل از كميته اطلاع‌رساني و ارتباطات ستاد مركزي دهه فجر، محمدحسين انصاري‌فرد ـ مسوول كميته روستايي و عشايري ستاد دهه فجر انقلاب اسلامي ـ در نشست خبري در ستاد مركزي دهه فجر گفت: از پنجم تا 22 بهمن به مناسبت بيست و هشتمين سالگرد پيروزي انقلاب، وزير، معاونان و مديران ارشد و مياني وزارت جهاد كشاورزي با حضور در مناطق روستايي و عشايري سراسر كشور به صورت ويژه به مشكلات كشاورزان دامداران، توليدكنندگان فرآورده‌هاي كشاورزي و دامي و هم‌چنين عشاير رسيدگي خواهند كرد.

انصاري‌فرد در تشريح برنامه‌هاي كميته روستايي و عشايري ستاد دهه فجر گفت: برنامه‌هاي اين كميته با به صدا درآمدن زنگ مدارس روستايي و عشايري در 18 بهمن در سراسر كشور با شعار پيامبر اعظم (ص) انقلاب اسلامي عدالت و محروميت‌زدايي به اوج خواهد رسيد.

او افزود: با افتتاح شبكه مجازي ترويج در ايام دهه فجر امسال كشاورزان سراسر كشور در روستاهايي كه به اينترنت متصل هستند زيرپوشش خدمات و مشاوره اين شبكه قرار خواهند گرفت.

مسوول كميته روستايي و عشايري ستاد دهه فجر انقلاب اسلامي هم‌چنين از تشكيل بيش از 15 هزار ستاد روستايي و عشايري در بخش‌ها، دهستان‌ها، مراكز كانون‌هاي فرهنگي روستايي و عشايري براي برگزاري مراسم دهه فجر امسال خبر داد و گفت: آشنايي روستاييان با دستاوردهاي انقلاب به‌ويژه جهش بزرگ علمي دانشمندان كشورمان در بخش هسته‌يي و پزشكي مهم‌ترين محور برنامه‌هاي امسال دهه فجر اين كميته است.

انصاري‌فرد، برگزاري مراسم ملي و سراسري مسابقات دو همگاني براي 32 هزار دانش‌آموز مدارس راهنمايي و دبيرستاني در مناطق روستايي و عشايري، برگزاري مسابقات فرهنگي، حفظ و قرائت قرآن، كتاب‌خواني و جشنواره تئاتر ويژه روستاييان و عشاير را از ديگر برنامه‌هاي بزرگداشت بيست و هشتمين سالگرد پيروزي انقلاب بيان كرد.

مسوول كميته روستايي و عشايري، اعزام مبلغ گروه‌هاي خدمات‌رساني بهداشتي به مناطق روستايي و عشايري، برگزاري گردهمايي مروجين نمونه روستايي، برپايي نمايشگاه صنايع دستي زنان روستا با فرهنگ بومي هر استان و برگزاري نمايشگاه عكس با محوريت فعاليت‌هاي روستاييان و عشاير را از ديگر برنامه‌هاي امسال دهه مبارك فجر اعلام كرد.

انصاري‌فرد در پايان گفت: مراسم نثار گل و اداي احترام به بنيان‌گذار جمهوري اسلامي با حضور مديران ارشد و كاركنان وزارت جهاد كشاورزي هشتم بهمن برگزار خواهد شد.
اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
              www.pr.maj.ir
تعداد مشاهده خبر9 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal