نماينده ولي فقيه در وزارت جهاد كشاورزي: امام خميني (ره) به پيروي از انبيا جهاد سازندگي را ايجاد كردند
1387/03/27

نماينده ولي فقيه در وزارت جهاد كشاورزي گفت: امام خميني (ره) به پيروي از انبيا جهاد سازندگي را ايجاد كردند، زيرا جهادسازندگي ريشه در اعمال و كردار انبيا دارد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، آيت الله حسن عالمي در دومين همايش فرهنگ و مديريت جهادي در محل وزارت جهاد كشاورزي افزود: با توجه به اينكه منشا ايجاد جهادسازندگي آسماني و با پيروي از كردار انبيا و امامان مي باشد، بنابراين همواره سبب خير و بركت براي ملت مسلمان ايران بوده است.

وي ضمن اشاره به آياتي از سوره انبياء و حديثي از امام سجاد (ع)، اظهار داشت: جهاد رسالتي بود كه خدا بر دوش پيامبران و امامان گذاشت و امام خميني (ره) نيز اين وظيفه سنگين و خطير را بر دوش جهادگران گذاشتند.

معاون سياسي وزارت كشور نيز در اين همايش با اشاره به مسايل اقتصادي موجود در كشور، گفت: جاي فرهنگ جهادي در كشور هنوز خالي است و تا زماني كه به حركت جهادي به عنوان زيرساخت اقتصادي نگاه نشود، طرح‌هاي اقتصادي ما موفقيت آميز نخواهد بود.

سردار عليرضا افشار در ادامه افزود: متاسفانه كشور فاقد الگوي مناسب جهادي است و در اين خصوص،دولت مي‌تواند پيشگام باشد و براساس تاكيد مقام معظم رهبري، فرهنگ پرهيزكاري و صرفه جويي را در كشور گسترش دهد.اداره كلروابط عمومي وزارت جهادكشاورزي
pr@maj.ir

pr@agri-jahad.org
/www.pr.maj.ir

تعداد مشاهده خبر9 بار
تصاویر مرتبط

نوع فایل نام فایل توضیحات
سوالات[1].doc
1 

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal