به مرغداريها تسهيلا‌ت داده مي شود
1385/10/19

 

 وزير جهاد كشاورزي تاكيد كرد : سياست و اولويت اين وزارتخانه حمايت از توليد داخلي و پرهيز از واردات است و تسهيلات لازم به واحدهاي مرغداري داده مي شود .

 

اسكندري بابيان اينكه كشتارگاهها بايد هر كيلوگرم مرغ را 1050 تومان از واحدهاي توليدي خريداري كنند گفت: واحدهاي توليدي مي توانند با افزايش توليد به كاهش قيمت تمام شده كمك كنند.

وزير جهاد كشاورزي با اشاره به اينكه صنايع تكميلي و تبديلي بايد دركنار واحدهاي توليدي ايجاد شوند ,افزود: فاصله كم ميان واحدهاي تكميلي و توليدي به اقتصادي شدن فعاليت ها كمك مي كند.

اسكندري گفت : تمام كارخانه ها و واحدهاي تكميلي و فراوري بايد حسابداري صنعتي داشته باشند تا بتوانند قيمت مواد اوليه و محصولات را بررسي و بر اساس آن برنامه ريزي كنند.

وي افزود: وزارت جهاد كشاورزي دو نماينده در اتاق بازرگاني استان تهران دارد كه وظيفه دارند مشكلات را به مسئولان انتقال دهند.

وزير جهادكشاورزي در ادامه گفت: پايانه صادرات گل و گياه در استانهاي تهران , خوزستان و مركزي ايجاد مي شود.

اسكندري با اشاره به روند خصوصي سازي در بخش كشاورزي گفت : بيشتر واحدهاي بزرگ كشت و صنعت كشور خصوصي شده و در حال خصوصي شدن است.

وي افزود: با توجه به روند خصوصي سازي , تشكلها بايد نقش فعالتري داشته باشند و اعتماد ملت را به خود جلب كنند و در زمان بحران در كنار دولت باشد .


اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
              www.pr.maj.ir
تعداد مشاهده خبر8 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal