برگزاری اردوی خانوادگی تنگه واشی
1392/04/12

اردوي خانوادگي تنگه‌واشي به همت اداره رفاه و هيات كوهنوردي وزارت جهاد كشاورزي در ششم تير ماه امسال با حضور 116 نفر از همكاران و خانواده‌هاي آنان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما، در اين برنامه كه سرپرستي آن را محمد جلالي از كوهنوردان ستاد بر عهده داشت، 116 نفر از همكاران و خانواده‌هايشان شركت داشتند.

در اين برنامه تفريحي، شركت كنندگان ساعت 6:25 روز پنج‌شنبه به وسيله سه اتوبوس از مقابل ساختمان تعاون روستايي به سمت فيروزكوه حركت كرده و در ساعت 10:20به تنگه‌واشي رسيدند. سپس به پيش‌آهنگي آقاي عطارد از ديگر كوهنوردان ستاد در صفي منظم حركت خود را به سمت تنگه آغاز كردند. افراد بعد از طي تنگه اول يعني حدود 250 متر مسير، در ساعت 11:20 دقيقه به دشت ساواشي رسيدند و پس از تجديد قوا براي رسيدن به تنگه دوم، مسير دشت كه حدود يكهزار و 700 متر بود را پيمودند و با عبور از تنگه دوم (حدود 800 متر)، در ساعت 13 به آبشار ساواشي رسيده و لحظات خاطره‌انگيزي را تجربه كردند.

شركت كنندگان در اين برنامه تفريحي، در ساعت 15 به پاي اتوبوس‌ها رفته و عازم تهران شدند و در ساعت 19:40 به ساختمان تعاون روستايي رسيدند.

گفتني است؛ تنگه واشي يا تنگه ساواشي مكاني با جاذبه‌هاي گردشگري است كه در حدود 17 كيلومتري شهر فيروزكوه قرار گرفته و با داشتن آب و هواي مناسب در تابستان‌ها، ميزبان جمعيت كثيري از مسافران و گردشگران است.

تعداد مشاهده خبر17 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal