بخش کشاورزی نیازمند حضور فعال در رسانه هاست
1392/10/08

      به گزارش روابط عمومي وزارت جهادكشاورزي ،دكتر عبدالمهدي بخشنده معاون برنامه‌ريزي و اقتصادي در نشست با رييس جديد مركز روابط عمومي و اطلاع‌رساني وزارت جهادكشاورزي كه در محل آن معاونت برگزار شد ضمن بيان مطلب فوق اظهار داشت: روابط عمومي بايد با ارتباط و تعامل موثر با رسانه‌هاي جمعي مباحث بخش كشاورزي را به  نحو شايسته‌اي به افكار عمومي انتقال دهد.

     وي افزود: امروزه امنيت غذايي در ايران و جهان از اهميت ويژه‌اي برخوردارشده است كه به همان نسبت بايد رويدادهاي اين حوزه از سوي رسانه‌هاي جمعي دنبال وپيگيري شود.

     دكتر بخشنده ضمن تاكيد بر نقش خطير اطلاع‌رساني در مديريت جديد وزارت جهادكشاورزي  اظهار اميدواري كرد فضاي جديدي در عرصه توسعه نظام اطلاع‌رساني با  همكاري ساير بخش‌هاي وزارتخانه فراهم گردد.

      همچنين در اين ديدار مهندس شاهرخ رمضان‌نژاد رئيس مركز روابط عمومي و اطلاع‌رساني وزارت جهادكشاورزي گفت: روابط عمومي در دوره جديد به دنبال اطلاع‌رساني موثر از بخش كشاورزي و افزايش تعامل و ارتباط با رسانه‌هاي جمعي مي‌باشد.

وي افزود: ما به دنبال آن هستيم كه كشاورزي به عنوان يكي از موضوعات اصلي در جامعه مورد توجه قرار گيرد.

       مهندس رمضان نژاد يكي از سياست‌هاي مهم روابط عمومي را ارزشي سازي كشاورزي و ايجاد فرصت‌هاي جديد براي تحول بخش كشاورزي دانست و گفت: نظام اطلاع رساني ونظام فني كشاورزي با همراهي مي‌توانند به عنوان دوبازوي موثرنقش عامل پيش برنده را درپيشبرد اهداف وبرنامه هاي بخش كشاورزي ايفا كند.       

     رئيس مركز روابط عمومي و اطلاع‌رساني وزارت جهادكشاورزي برقراري ارتباط، نشست و هم‌انديشي با ساير معاونت‌ها و بخش وزارتخانه‌ها را از ديگر برنامه‌هاي در دست اجراي روابط عمومي عنوان كرد.

تعداد مشاهده خبر13 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal