جهادكشاورزي توجه ويژه اي به امربه معروف و نهي از منكر دارد
1392/12/12

به گزارش روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت جهاد كشاورزي، حضرت آيت ا... عالمي در نشست مشترك با اعضاي ستاد احيائ امر به معروف و نهي از منكر  كه در محل اين وزارت تشكيل شد به تبيين نقش امر به معروف ونهي از منكردر زندگي پرداخت و اظهار دا شت: امر به معروف و نهي از منكر يعني زندگي بر مبناي ارزشهاي الهي و حركت بسوي بندگي خداست.

وي  همچنين وزارت جهاد كشاورزي را مجري واقعي امر به معروف و نهي از منكر دانست و كسب رتبه برتر در بين وزارتخانه د ر برپايي نماز جماعت و سلامت نظام اداري را يكي از نشانه‌هاي اين امر دانست.

وي اضافه كرد:حضور مداوم نماينده ولي فقيه در اين وزارتخانه از زمان حضرت امام خميني (ره) و رهبري معظم انقلاب (مدظله العالي) نشان از توجه بيش از بيش به اين امر در جهاد كشاورزي بوده است.

همچنين دراين نشست هاشميان معاون وزارتخانه ها و سازمانهادر ستاد امر به معروف و نهي از منكر اعلام  كرد:در دوره جديد سه راهبرد براي اجراي بهتر امر به معروف و نهي از منكر تعيين كرده ايم كه شامل فرهنگ سازي، فضاي تبليغاتي والگوسازي ورفتار سازي كه بايد بگوييم همه اين تلاشها (اعم از آموزشي و تبليغي) بايد به جايي برسدكه بتوانيم در كادر دستگاه‌هاي دولتي رفتاري ايجاد كنيم كه اين رفتار مبتني بر فريضه امر به معروف و نهي از منكر باشد.

وي اظهار اميدواري كرد كه وزارت جهاد كشاورزي در زمينه اجراي  اين فريضه الهي و مهم نيز هم مانند ديگر موارد دررتبه‌هاي عالي قرار گيرد.

تعداد مشاهده خبر12 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal