معاون اول رئیس جمهور از یک مجموعه گل و گیاه در پیشوا بازدید کرد
1393/01/11

دکتر اسحاق جهانگیری پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در جریان سفر به شهرستان پیشوا به همراه وزیر جهاد کشاورزی از مجموعه گل و گیاه کبریایی زاده بازدید کرد و با توضیحات مدیریت این مجموعه در جریان ظرفیت و میزان تولید این مجموعه قرار گرفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،مجموعه گل و گیاه کبریایی زاده از سال ۸۷ شروع به فعالیت نموده و با سرمایه گذاری شخصی به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال و اختصاص اعتبار بانکی از محل توافقنامه وزارت جهاد و بانک به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال مجموعاً با سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریال در سال ۹۲ به بهره برداری کامل رسیده است.

این مجموعه در فضایی به وسعت ۳۰ هزار مترمربع احداث گردیده که شامل ۲۰ هزار متر سازه پلی ساخت یک شرکت اسپانیایی، تمام مکانیزه و هوشمند و ۳ هزار متر تاسیسات مسقف شامل پکینگ هاوس و استخر ذخیره آب، انبار موتورخانه و سوئیت های کارگری و دفاتر اداری می باشد.

هم اکنون این مجموعه باتولید بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار شاخه گل آنتریوم در سال بزرگترین تولیدکننده آنتریوم در خاورمیانه می باشد که با توجه به ظرفیت بالای تولید به بازارهای بین المللی گل نظیر روسیه وارد شده و با تکیه بر کیفیت بالای محصولات در این عرصه با رقبای اروپایی نظیر هلند و فرانسه رقابت می کند.

این مجموعه با بهره گیری از تخصص و تجربه افراد مرتبط اقدام به تولید پایه های آنتریوم و رز نموده که می تواند بخشی از نیاز تولیدکنندگان داخلی را برآورده سازد.

در حال حاضر تعداد ۴۰ نفر به طور ثابت و ۲۵ نفر به شکل پاره وقت در این مجموعه مشغول به کار هستند.

تعداد مشاهده خبر84 بار
تصاویر مرتبط

نوع فایل نام فایل توضیحات
گزارش.pdf
1 

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal