عضو كميسيون برنامه و بودجه مجلس: اختصاص3 تا 5 درصد بودجه عمراني استانها به بخش كشاورزي تصويب شد
1386/05/01

 

 

 عضو كميسيون برنامه و بودجه مجلس از تصويب اختصاص 3 تا 5 درصد از كل بودجه عمراني استانها به ساخت زيربناهاي مربوط به آبزيان و انجام فعاليتهاي گلخانه اي و دامپروري در جلسه ديروز اين كميسيون خبر داد.             

مرتضي تمدن اظهارداشت: قرار بود تا براساس بند 5 تبصره 3 قانون بودجه 86 كل كشور ، 3 تا 5 درصد از كل بودجه عمراني استانها به ساخت زيربناهاي مربوط به آبزيان و انجام فعاليتهاي گلخانه اي و دامپروري با اولويت فارغ التحصيلان كشاورزي اختصاص يابد در حالي كه اين ميزان عملا از سهم بخش كشاورزي تخصيص داده شد.

وي گفت: جلسه اخير كميسيون برنامه و بودجه به بحث در خصوص تفسير بند 5 تبصره 3 قانون بودجه 86 اختصاص يافت كه طي آن مصوب شد تا بودجه مورد نياز براي ساخت زيربناهاي مربوط به مجتمع هاي آبزيان و انجام فعاليتهاي گلخانه اي و دامپروري با اولويت مذكور طبق قانون از محل كل بودجه عمراني استانها تامين شود.

وي افزود: بودجه 3 تا 5 درصدي مذكور در استانها از سهم بخش كشاورزي تامين مي شود در حالي كه بايد طبق قانون، از محل كل بودجه عمراني استانها تامين گردد.

اين عضو كميسيون برنامه و بودجه اضافه كرد: اين بحث تا يكي دو هفته آينده در صحن علني مطرح شده و قطعا نيز راي آورده و مصوب مي گردد.


اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
pr@maj.ir
pr@agri-jahad.org
www.pr.maj.ir

تعداد مشاهده خبر7 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal