اجراي طرح هاي آبياري تحت فشار سرعت مي گيرد
1387/04/19

با توافق محمد طالبي مديرعامل بانك كشاورزي و فريد اجلالي معاون صنايع و امور زيربنايي وزارت جهاد كشاورزي، اجراي طرحهاي آبياري تحت فشار تسريع مي يابد.

به گزارش ايرنا، در پي تصويب لايحه ‪۴۵۰۰ميليارد توماني دولت در مجلس شوراي اسلامي، نخستين نشست هماهنگي براي برنامه ريزي و اجراي طرحهاي مرتبط با حضور مديرعامل بانك كشاورزي و معاون امور زيربنايي وزارت جهاد كشاورزي در محل بانك كشاورزي برگزار شد.

در اين نشست با توجه به تاكيدات خاص مقام معظم رهبري به موضوع مصرف بهينه آب در بخش كشاورزي و دغدغه رييس جمهوري براي ورود و اجراي هرچه گسترده تر و مجهزتر طرح‌هاي آبياري، طرفين درخصوص تشكيل كارگروه فني و كارگروه مالي مشترك براي تسريع در بررسي طرحهاي آبياري تحت فشار توافق كردند. در ادامه اين نشست، با توجه به اينكه سه هزار ميليارد تومان از مبلغ تصويب شده به گسترش طرحهاي آبياري تحت فشار اختصاص دارد، ابعاد مالي و فني طرح تشريح شد.

معاون صنايع و امور زيربنايي وزارت جهاد كشاورزي، در اين نشست گفت: تاكيد بر اجراي اين طرحها در اولويت برنامه‌هاي وزارت جهاد كشاورزي است و با توجه به توانايي‌هاي بانك كشاورزي اميدواريم با برنامه ريزي مشترك بتوانيم در سطح ملي با موفقيت عمل كنيم.

 

مديرعامل بانك كشاورزي نيز گفت: اين بانك درصدد برنامه ريزي براي تامين و پرداخت مبلغي بالاتر از ميزان مصوب مجلس براي طرحهاي مذكور است تا در سطح وسيعتري به اجرا در آيد.

در پايان اين نشست قرار شد در نزديك‌ترين زمان ممكن، كارگروه فني و مالي براي پيگيري طرح تشكيل شود.


اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي

www.pr.maj.ir

pr@maj.ir
pr@agri-jahad.ir

تعداد مشاهده خبر9 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal