وزیر جهادکشاورزی: دولت مفتخر است که مورد تایید رهبری است
1387/07/13

وزير جهاد كشاورزي مورد تاييد مقام معظم رهبري بودن را از افتخارات دولت دانست و افزود: دولت نهم سرباز ولايت است.

به گزارش ايرنا،مهندس "محمدرضا اسكندري" در ادامه بازديد از طرحهاي كشاورزي و ديدار با روستاييان شهرستان دامغان افزود: از مهمترين ويژگي‌هاي اين دولت خدمتگزار مردم بودن است و براي دولت و مسوولان حريمي جز حريم خدمتگزاري مردم وجود ندارد.

وي با مردم بودن دولت را از ديگر ويژگي‌هاي دولت برشمرد و افزود: حضور در دولت يك فرصت براي خدمتگزاري به مردم است.

مهندس اسكندي توجه به توليد را مورد تاكيد قرار داد و افزود: اگر مسوولان با اقتدار از عزت اسلامي نظام حمايت مي‌كنند ناشي از حمايتهاي مردم به ويژه توليدكنندگان و بهره‌برداران است.

وزير جهاد كشاورزي با اشاره به تاكيد امام راحل مبني بر دستيابي به استقلال غذايي گفت: براي ما عيب است كه ديگران غذاي ما را بدهند.

وي با اشاره به فرمايشات رهبر معظم انقلاب و سياستهاي چشم‌انداز ‪۲۰ساله مبني بر اينكه امنيت غذايي بدست نمي‌آيد مگر به‌دست كشاورزان و بهره‌برداران گفت: با تلاش توليدكنندگان ميزان توليدات كشاورزي از ‪۲۵ميليون تن اول انقلاب به ‪۱۰۰ميليون تن در حال حاضر رسيده است.

مهندس اسكندي خاطرنشان ساخت: تلاش در امر توليد محصولات كشاورزي و افزايش آن لبيك به نداي امام راحل و مقام عظماي ولايت است و به رغم وجود مشكلات روند توليد در كشور عادي و بسيار مناسب است.

وي گفت: برخورداري از توليدات بالاي كشاورزي سبب شده است تا مسوولان در مذاكرات با ساير كشورها با اقتدار سخن بگويند و امروز يكي از بزرگترين مشكلات ساير كشورها تامين امنيت غذايي است.

مهندس اسكندري همچنين به بانك كشاورزي توصيه كردپرداخت تسهيلات به‌بهره‌برداران را تسهيل و روان كند.

وزير جهاد كشاورزي با اشاره به مسايل مطرح شده توسط مدير عامل شركت توليدي كشاورزي روستاي خورزان نسبت به حل مشكلات قول مساعد داد.

وزير جهاد كشاورزي در اين ديدار نسبت به تامين يك ميليارد ريال كمك بلاعوض و اختصاص دو دستگاه تراكتور به اين شركت توليدي قول داد.

وزير جهاد كشاورزي با هدف بررسي مسايل و مشكلات، بازديد از طرحهاي كشاورزي، ديدار با روستاييان و بهره‌برداران به دامغان سفر كرده است.

در اين بازديدها استاندار سمنان، نماينده دامغان در مجلس شوراي اسلامي معاونان وزارت جهاد كشاورزي و مسوولان جهاد كشاورزي استان سمنان وي را همراهي مي‌كنند.

اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي

pr@agri-jahad.ir
Pr@maj.ir

تعداد مشاهده خبر16 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal