وزيرجهادكشاورزي: پيش‌نويس راهبرد بهينه توسعه بخش كشاورزي در كشور تدوين شد
1386/03/27

وزيرجهادكشاورزي گفت: بتازگي براي نخستين بار در طول تاريخ كشاورزي ايران، پيش‌نويس راهبرد بهينه توسعه بخش كشاورزي در كشور ، در اتاق فكر اين وزارتخانه تدوين شده است.

به گزارش ايرنا، مهندس محمدرضا اسكندري  در حاشيه بازديد از اين خبرگزاري تصريح كرد: : وزارت جهادكشاورزي خودكفايي درتامين محصولات راهبردي از جمله برنج، دانه‌هاي روغني،شكر، ذرت و جو را با تمام قوت پيگيري مي‌كند.

وزير جهادكشاورزي سپس جوان‌سازي مبتني بر دانش و انتقال يافته‌هاي علمي به عرصه‌هاي كشاورزي را نيز از برنامه‌هاي مهم و اساسي وزارت جهادكشاورزي اعلام كرد.

 و ي سپس خواستار بهره‌گيري از ظرفيتهاي خبرگزاري جمهوري اسلامي (ايرنا) در جهت اطلاع رساني مناسب و ارايه گزارشهاي تحليلي از وضعيت بخش كشاورزي ايران شد.

مديرعامل سازمان خبرگزاري جمهوري اسلامي نيز در جريان بازديد وزير جهاد - كشاورزي از اين سازمان، رويكرد ايرنا را تبيين سياستهاي دولت و ارايه سريع، دقيق و مستند اخبار و اطلاعات در زمينه عملكرد دولت نهم در بخشهاي مختلف ، برشمرد.

مهندس "سيدجلال فياضي" با اشاره به تلاشهاي صورت گرفته در دستگاههاي اجرايي از ابتداي فعاليت دولت نهم تاكنون، گفت:با وجود حجم گسترده فعاليت -هاي انجام شده در دولت ، هنوز اطلاع رساني مناسبي در اين زمينه صورت نگرفته و اميد است با تعامل دستگاههاي اجرايي از ظرفيت خبرگزاري جمهوري اسلامي در جهت اطلاع رساني مناسب ، استفاده شود.

وي همچنين بر لزوم همكاري و تعامل بيشتر وزارت جهادكشاورزي با خبرگزاري جمهوري اسلامي در جهت تبيين سياستهاي دولت در بخش كشاورزي تاكيد و آمادگي اين سازمان را در خصوص توسعه همكاريهاي مشترك ، اعلام كرد.


اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
pr@maj.ir
pr@agri-jahad.org
www.pr.maj.ir
تعداد مشاهده خبر6 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal