با حضور استادان دانشگاه، پژوهشگران فرهنگ و جهادگران برگزار مي‌شود اولين همايش ملي فرهنگ و مديريت جهادي در هفته جهاد كشاورزي
1386/02/05

خبرگزاري كشاورزي ايران - گروه فرهنگ و هنر :

اولين همايش ملي فرهنگ و مديريت جهادي در هفته جهاد كشاورزي سال جاري با حضور استادان دانشگاه و پژوهشگران حوزه فرهنگ و جهادگران برگزار خواهد شد.    

به گزارش خبرنگار ايانا، حمايت از روند شكل‌گيري فهرنگ جهادي از زمان تشكيل وزارت جهاد سازندگي (سابق) تا اكنون پس از ادغام و فراهم سازي موجبات پيشرفت و توسعه كشاورزي كشور و نيز تقويت و شناساندن فرهنگ مردم نهاد و مديريت جهادي از اهداف اصلي اين همايش ملي اعلام شده است.

از محورهاي اين همايش نيز مي توان به شناخت و تبيين مباني و رويكردهاي فرهنگ و مديريت جهادي، فرهنگ و مديريت جهادي در آيينه انديشه امام و رهبري، بازشناسي مفهومي و مباني اعتقادي فرهنگ و مديريت جهادي، زمينه‌هاي شكل‌گيري و عوامل موثر در ايجاد و توسعه و پويش فرهنگ و مديريت جهادي، تحليل و ارزيابي آثار فرهنگ و مديريت جهادي در حوزه‌هاي مختلف، نقش فرهنگ و مديريت جهادي در تقويت و توسعه سرمايه‌هاي اجتماعي و مشاركت مردمي، نقش فرهنگ و مديريت جهادي در خودكفايي محصولات كشاورزي و ... اشاره كرد.

اولين همايش ملي فرهنگ و مديريت جهادي طي روزهاي 26 و 27 خرداد ماه برگزار خواهد شد./


اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي
              www.pr.maj.ir
تعداد مشاهده خبر9 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal