بخشودگی مابقی سود و جرائم بانکی پرورش‌دهندگان میگو نیازمند مساعدت دولت
1392/08/05

رييس سازمان شيلات ايران گفت: پيش از اين با كمك دولت گذشته حدود 100 ميليارد تومان از جرائم بانكي پرورش‌دهندگان ميگو پرداخت شد كه در سال جاري تلاش مي‌شود تا با حمايت دولت بتوانيم مابقي سود و جرائم بانكي پرورش‌دهندگان نيز در قالب همين مصوبه مورد بخشودگي قرار گيرد.

حسن صالحي در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: در گذشته با مساعدت دولت بخشي از سود و جرائم بانكي پرورش‌دهندگان ميگو به بانك‌ها پرداخت شد و در حال حاضر پيگيري‌هاي بسياري انجام شده كه مابقي آن نيز پرداخت شود تا پرورش‌دهندگان ميگو بتوانند با آسودگي خاطر بيشتري به توليد بپردازند.

وي با تاكيد بر اينكه سازمان شيلات پيگير دريافت مصوبه دولت براي پرداخت مابقي سود و جرائم پرورش دهندگان است، افزود: در مصوبه ميگو كه در گذشته ابلاغ شد موارد ديگري نيز آمده است از جمله اينكه ديگر دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها بايد وظايفي مانند تامين آب شيرين، جاده و بودجه‌هاي استاني و تبليغات رسانه‌ ملي و ديگر رسانه‌ها را اجرا كنند و براي اينكه بتوانيم نسبت به لايروبي كانال‌ها مساعدت كنيم دولت بايد بيش از پيش كمك كند.

رييس سازمان شيلات ايران تاكيد كرد: سازمان شيلات به قوانيني و اسناد بالادستي مانند، سند چشم‌انداز، برنامه‌هاي توسعه‌اي كشور و مصوبات مجلس شوراي اسلامي پايبند است به گونه‌اي كه در حال حاضر مصوبه بودجه مجلس شوراي اسلامي در دستور كار قرار گرفته است.

صالحي ادامه داد: تنها چيزي كه دولت و دستگاه‌هاي ذيربط مي‌تواند در آن تغييراتي ايجاد كند برنامه‌ريزي‌هاي مرتبط با سال‌هاي پاياني برنامه پنجم است كه اقدامات مرتبط با آن در حال پيگيري است. 

تعداد مشاهده خبر27 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal