واگذاري 706 هكتار از اراضي جنگل هاي شمال شهر ياسوج براي تحقيقات
1391/03/16

وزارت جهاد كشاورزي در پاسخ به گزارش "700 دانشجوي كشاورزي دانشگاه ياسوج بدون زمين/مصوبه اي كه خاك مي خورد" توضيحاتي را به دفترخبرگزاري مهر در كهگيلويه و بويراحمد ارسال كرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در توضيحات روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي آمده است: بازگشت به مطلب مندرج در آن خبرگزاري تحت عنوان (700 دانشجوي كشاورزي دانشگاه ياسوج بدون زمين/مصوبه اي كه خاك مي خورد) به نقل از رئيس دانشگاه ياسوج، براساس گزارش سازمان جهاد كشاورزي كهگيلويه و بويراحمد و براي تنوير افكار عمومي، لطفا نسبت به انعكاس توضيح ذيل همكاري لازم را مبذول فرماييد.

سازمان جهاد كشاورزي استان از دانشگاه ياسوج درخواستي در ارتباط با واگذاري زمين دريافت نكرده و دانشگاه مذكور چنانچه سوابقي دال بر پيگيري در اين مورد دارند مي تواند آن را ارسال و ارائه نمايد. ضمن اينكه اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان در سالهاي قبل 706 هكتار از اراضي جنگلهاي شمال شهر ياسوج را به منظور تحقيقات رشته جنگل به دانشگاه ياسوج در قالب ماده 3( بهره وري) واگذار نموده كه متاسفانه دانشگاه مذكور اقدام بايسته اي تاكنون در آن انجام نداده است. بنابراين به نظر مي رسد كه مصوبه واگذاري زمين در بايگاني دانشگاه ياسوج در حال خاك خوردن است نه در سازمان جهاد كشاورزي استان.

تعداد مشاهده خبر9 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal