معاون اول رییس جمهور: باید برای مشکلات کشاورزان استان اصفهان چاره اندیشی شود
1391/11/25

معاون اول رييس جمهور با اشاره با مشكلات خشكسالي و كم آبي در استان اصفهان گفت: بايد تدبيري بينديشيم تا وضعيت كشاورزان به ويژه در شرق استان هرچه زودتر بهبود يافته و براي مشكلات آنان چاره انديشي شود.به گزارش پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري،محمد رضا رحيمي در جلسه كارگروه حمايت از توليد اظهار داشت: استان اصفهان يكي از استانهاي ويژه و مهم كشور است كه صنعت و توليد در اين منطقه نقش موثري در وضعيت كشور و بويژه استانهاي همجوار دارد.

معاون اول رييس جمهور با بيان اينكه اين استان داراي شخصيتهاي بزرگ، علما و متخصصين گرانقدر است، افزود: مردم اصفهان نقش مهمي در دوران دفاع مقدس ايفا كردند و اهميت اين استان ايجاب مي كند، تصميمات ويژه‌اي اتخاذ شود تا مشكلات معيشتي، كم آبي، آلايندگي، اشتغال و سرمايه‌گذاري و توليد در اين منطقه مرتفع شود.

در اين جلسه استاندار اصفهان گزارشي از وضعيت استان و مشكلات مربوط به كشاورزان، صنعت، توليد و اشتغال ارائه كرد و پيشنهادات خود را براي رفع اين مشكلات ارائه نمود.

در اين نشست كه برخي مسوولان دستگاه هاي اجرايي، نمايندگان مردم استان اصفهان در مجلس شوراي اسلامي و شماري از نمايندگان كشاورزان نيز حضور داشتند، موضوعات متعددي پيرامون مشكلات استان در بخشهاي مختلف به ويژه كشاورزي و تامين اعتبار براي طرح هاي آبرساني مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در اين جلسه همچنين تصميماتي براي كمك به وضعيت معيشتي مردم استان، تكميل و تسريع در اجراي طرح هاي آبرساني، رفع مشكلات كشاورزان و تامين اعتبار براي طرحهاي توليدي و اشتغال اتخاذ گرديد.

تعداد مشاهده خبر22 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal