ارائه برنامه‌های پیشنهادی وزارت جهادکشاورزی به کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر
1392/10/16

دومين جلسه كميته روستايي و عشايري ستاد دهه فجر استان تهران با همكاري وزارتخانه‌هاي جهادكشاورزي، آموزش و پرورش، بهداشت درمان و آموزش پزشكي و سازمانهاي تبليغات اسلامي، دارالقرآن ، بنياد شهيد و امور ايثارگران و بسيج مستضعفين امروز در محل سازمان تبليغات اسلامي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي،حسن مصطفي نژاد معاون توسعه مديريت و منابع سازمان امور عشاير و مسئول هماهنگي كميته روستايي و عشايري ستاد دهه فجر كه به نمايندگي وزارت جهادكشاورزي در اين كميته حضور داشت،گفت:در دومين كميته روستايي و عشايري ستاد دهه فجر استان تهران، عناوين برنامه‌هاي اجرايي دهه فجر، براي همكاري وزارتخانه‌ها و سازمانها پيشنهاد شد.

به گفته مصطفي نژاد برنامه‌هاي پيشنهادي وزارت جهادكشاورزي، اجراي برگزاري مسابقات حفظ و قرائت قرآن در كشور، برگزاري مسابقات علمي و فرهنگي توسط دستگاههاي فرهنگي، افتتاح پروژه‌هاي ملي و منطقه‌اي در مناطق روستايي و عشايري و ارايه خدمات متناسب با نيازهاي روستايي و عشايري، تنظيم واكسيناسيون و... برگزاري نمايشگاه آثار صنايع دستي به فراخور تناسب مراكز جمعيتي توسط دفتر امور زنان و روستايي بود.

مسئول هماهنگي كميته روستايي و عشايري ستاد دهه فجر گفت: برگزاري مسابقات قرآن در 4 رشته حفظ، درك و مفاهيم، قرائت، برادران و خواهران برگزار خواهدشد، كه در اين رابطه آيين نامه و دستورالعمل مربوطه به استانها ارسال و تقويم زمان بندي آن تنظيم شده است.

وي افزود: پس از برگزاري مسابقات قرآن در سطح دهستان، شهرستان و استان، برگزيدگان نهايي براي شركت در مسابقات پايان در تاريخ هاي 16 و 17 بهمن ماه در مشهد مقدس به رقابت خواهند پرداخت.

تعداد مشاهده خبر18 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal