وظیفه مهم بخش کشاورزی در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی
1393/03/26

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: شاه‌بیت اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی و تولید داخلی است، بنابراین برای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در راستای افزایش تولید داخلی و ارتقای اقتدار ایران بخش کشاورزی وظیفه بسیار مهمی بر عهده دارد.به گزارش ایسنا منطقه خراسان، محمدعلی جوادی در مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید در کمتر از یک سال فعالیت خود توانسته است آرامش را به کشور بازگرداند، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید توانست در مدت شش ماه دو برنامه و دو بودجه به مجلس در موعد مقرر ارائه دهد، یکی اینکه بودجه سال ۹۲ را اصلاح و دوم برای بودجه سال ۹۳ به موقع مصوبه بگیرد.

وی افزود: با تدابیر دولت و همکاری مجلس رشد تورم کنترل شده و توجه تلاش دولت به گونه‌ای عمل خواهد شد که در پایان سال تورم به کمتر از ۲۵ درصد برسد و نسبت به سال گذشته وضعیت بهتر شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی اظهار کرد: با ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقامتی دولت در زمینه اجرایی کردن این سیاست‌ها کارگروه‌های مختلفی تشکیل داده است.

جوادی تصریح کرد: شاه بیت اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی و تولید داخلی است؛ بنابراین برای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در راستای افزایش تولید داخلی و ارتقاء اقتدار ایران، بخش کشاورزی وظیفه بسیار مهمی بر عهده دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی کشور با اشاره به اینکه نیروی انسانی سرمایه‌های اصلی وزارت جهادکشاورزی هستند، تاکید کرد: ایجاد فضای شاد، آرامش‌بخش و انضباطی با ابزارهایی چون افزایش حقوق، مزایا و تامین مسکن می‌تواند کشاورزی را متحول کند.

جوادی خاطرنشان کرد: در بررسی‌های میدانی انجام شده حقوق و مزایای وزارت جهاد کشاورزی در بین سایر ادارات، در آخر جدول قرار داشته و این در صورتی است که نیروی انسانی جهاد کشاورزی در صف اول ایثار و تلاش هستند.

وی گفت: ایجاد اخلاق اسلامی در تمام سطح جهاد کشاورزی خراسان رضوی و هماهنگی بین تمام دستگاه‌ها از جمله نمایندگان مجلس، استانداری، نماینده ولی فقیه باید حفظ شود.

در این آیین از سیدمحمد طباطبایی رییس سابق جهاد کشاورزی خراسان رضوی قدردانی و مجتبی مزروعی به عنوان رییس جدید این سازمان معرفی شد.
تعداد مشاهده خبر6 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal