تشكيل گلخانه هاي توليدي در كشور قانونمند مي شود
1387/10/29

مديركل دفتر نظامهاي بهره برداري وزارت جهاد كشاورزي گفت: با تصويب لايحه قانون توليدي كشاورزي تشكيل گلخانه ها و مجتمع هاي توليدي كشاورزي در كشور قانونمند مي شود.

سيدغلامحسين طباطبايي در گفتگو با مهر گفت: در هفته جاري لايحه قانون مجتمع هاي توليدي كشاورزي در دستور كارگروه طرحها و لوايح وزارت جهاد كشاورزي  قرارمي گيرد و به زودي اين لايحه در وزارتخانه نهايي مي شود.

مديركل دفتر نظامهاي بهره برداري وزارت جهاد كشاورزي بيان كرد: يك هفته پس از نهايي شدن لايحه قانون مجتمع هاي توليدي كشاورزي در وزارت جهاد كشاورزي اين لايحه به دولت ارسال خواهد شد و با تصويب نهايي آن در مجلس، تشكيل و حمايت ازايجاد گلخانه ها و مجتمع هاي آبزي پروري و دامپروري قانونمند مي شود.

وي عنوان كرد: در حال حاضرمديريت منابع آبي به بيش از 220 شركت سهامي كشاورزي و تعاوني توليدي واگذار شده است و تا پايان سال آينده تصدي هاي دولتي در بخش مديريت آب در بخش كشاورزي به بيش از هزار و 300 شركت تعاوني توليد و حدود 30 شركت سهامي زراعي كشاورزي واگذار مي شود.

باطبايي اظهارداشت: لايحه اصلاح قانون تشكيل شركتهاي سهامي كشاورزي هم اكنون در مركز پژوهشهاي مجلس در حال بررسي است و مقرر شده است اين لايحه از اين پس به صورت طرح از سوي نمايندگان پيگيري شود.

اداره كل روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي

pr@agri-jahad.ir
Pr@maj.ir

تعداد مشاهده خبر9 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal