تامين تسهيلات سرمايه‌اي و سرمايه در گردش براي دامداران و مرغداران
1389/09/23

 

    به گزارش روابط عمومي وزارت جهادكشاورزي پيگيري‌هاي معاونت امور توليدات دامي براي تامين تسهيلات سرمايه‌اي و سرمايه در گردش دامداران و مرغداران به نتيجه رسيد.

     بر پايه اين گزارش به منظور رفع معضل و مشكل تسهيلات موردنياز سرمايه‌اي دامداران و مرغداران و با هماهنگي و مشاركت به عمل آمده بابانك كشاورزي نگراني بهره‌برداران بخش مرتفع شد و براي سالجاري كمك‌هاي فني و اعتباري مناسبي در نظر گرفته شد.

    در همين راستا در سال 89 طي قرارداد منعقده با بانك كشاورزي مقرر شد مبلغ 8/127 ميليارد ريال از محل كمك‌هاي فني و اعتباري به حساب بانك واريز و بانك نيز مبلغ 7/351 ميليارد ريال تسهيلات سرمايه‌اي با طول دوره بازپرداخت 8 ساله در اختيار توليدكنندگان قرار دهد. همچنين در قرارداد فوق يك سال مشاركت يك سال تنفس و 6 سال بازپرداخت تسهيلات سرمايه‌اي در نظر گرفته شده است.شايان ذكر است براي سرمايه در گردش سال 89 نيز مبلغ 18000 ميليارد ريال در زيربخش دام در نظر گرفته شده است كه از اين ميزان 8000 ميليارد ريال براي قسمت طيور، 4000 ميليارد ريال براي واحدهاي توليدكننده شير خام و 6000 ميليارد ريال براي خودكفايي در گوشت قرمز مي‌باشد.
تعداد مشاهده خبر15 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal